by - 11/11/2012

Właśnie minął tydzień, odkąd głosujecie w ankiecie. Najmniej Waszych głosów dostała sukienka nr 13. To ją teraz wyrzucam z gry. Od tej pory nie głosujecie na nr 13. Za to macie kolejny tydzień, bo głosować na najlepsze waszym zdaniem, bo w następna niedzielę zasłonię sukienkę z najmniejszą liczbą głosów. Od razu mówię, że głosowanie zaczyna się od początku.

He.!

Mam nadzieję, że coś zauważyliście... no prócz tego, że głosowanie w ankiecie zaczyna się teraz od zera... tak. Znów zmieniłam troszkę wygląd bloga. Ale prócz tego zmienił się także tytuł z tandetnego "Co dziś nowego" na   "...po mojemu i nic Wam do tego...". Moim zdaniem trochę lepiej to brzmi. Planuję wkrótce zmianę adresu bloga. Oczywiście wszystkich o tym poinformuję. Jeszcze tylko nie wiem jak będzie brzmiał, ale też możliwe, że zostawię adres takim, jakim jest. Na razie mi nie przeszkadza. Ale po polsku to tak trochę dziwnie ten tytuł brzmi... zastanowię się na przetranslejtowaniu go na angielski..

Wiem, że chciałam pisać dziś jak wrócę z treningu, ale.... jak policzyłam, ile mi tam zejdzie, to odwidziało mi się, wiec pisze teraz. Na zdjęcia możecie liczyć. Kaśka nic mi niestety nie mówiła, czy che jechać, ale to nic.. wezmę aparat i sama coś tam zadziałam ze zdjęciami. W końcu od czego jest samowyzwalcz, no nie..?  ;-)

Zapowiadali deszcz na dziś, ale dzięki Bogu nie pada... i żeby mi nikt nie krakał deszczu dziś po południu, bo dowiem się kto krakał i nie będzie miło.. ;-D
Wracając na chwilę do strony głównej bloga. Mam nadzieję, że podoba wam się nowe zdjęcie główne. Męczyłam się nad nim z dobre 15 minut. I chyba nie poszło na marne. Pewnie i tak go zmienię nie długo, bo już są trochę przestarzałe, a mi zależy na tym, aby wszystko na tej stronie było aktualne..
A te zdjęcia ze stajni mają z ... ja wiem?... chyba już dwa miesiące. A te czerwone, to... chyba z trzy tygodnie, jak nie miesiąc..  ;-)

Dziś już nic więcej z sensownych rzeczy nie wycisnę. Dodam tylko zestaw odpowiadający mojemu gustowi i pogodzie, która na szczęście nie obdarowuje nas deszczem.
 
no... kurcze.. ten kolor włosów jest genialny!! tez kiedyś będę takie miała. Oświadczam to z tego miejsca.!
You May Also Like

4 komentarze

 1. świetne są buty ze stylizacji:D

  ReplyDelete
 2. Ruda zawsze spoko <3


  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Nie da się głosować na 3 sukienki ;/

  ReplyDelete
 4. poprostu wchodzę i komentuje inne blogi a inni robią to samo a inni jeszcze znajdują moj blog a ja odwdzieczam sie za kazdy komentarz i chyba dlatego;p

  ReplyDelete