Prezydencki bankiet ;D

by - 11/17/2012

Hej.!

Dziś tak późno piszę. Taka wieczorowa notka. A to dlatego, że przed chwilą wróciłam z .. bankietu. Tak. Bankietu. Dziś w filharmonii Zielonogórskiej odbyła się uroczystość z okazji 50, 55, 60 i 65 lecia życia w małżeństwie. Moi dziadkowie w tym roku obchodzą 50 lecie życia małżeńskiego. Z tej okazji zostali zaproszeni na imprezę w filharmonii, a o 21 będzie bankiet w Palmiarni.
Razem z rodzicami i dziadkami poszliśmy do filharmonii. Najpierw dziadkowie dostali dyplom z podpisem Komorowskiego i medale, które wręczał prezydent miasta Zielona Góra, Janusz Kubicki.
Udało mi się go dogonić i po uroczystości trzasnęłam se z nim fotkę.Było super. Do Palmiarni niestety nie pójdę.. ;-( A szkoda.. w sumie nawet to nic się nie stało. posiedzę sobie na fejsie..

na dziś to tyle...

Do jutra  ;-)

You May Also Like

11 komentarze

 1. Nie martw się, fejs jest ciekawszy od bankietów w palmiarni. :)

  ReplyDelete
 2. Haha, to nieźle. No wiesz, bo mało kto może sobie strzelić fotkę z taką "sławą" jak prezydent. Chociaż znając życie, gdybym minęła na mieści prezydentową mojego miasta, to bym pewnie jej nie poznała. >.<

  ReplyDelete
 3. super! pięknie wyglądałaś :)
  i tylko pogratulować dziadkom wytrwałości! (:
  zapraszam do siebie! (:

  ReplyDelete
 4. nie zbyt zrozumiałam komentarz;p , ja do szkoły nie zmieniam butów. a ogólnie te co mam na nogach wg nie przemakają, szybko wysychają itd. tyle co przez moje odwiedziny w wilgotnej palmiarni nieco się 'rozciapały' :p

  ReplyDelete
 5. świetny blog!♥

  obserwujemy ?

  ReplyDelete
 6. Siemka!!!
  Nie chce cię martwić ale ta blokada nie działa skopiowałam do Worda i nic mi nie zrobiło mam tekst co ty pisałaś

  ReplyDelete
 7. Moi dziadkowie w maju tego roku mieli 50-lecie małżeństwa :)


  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. ładnie ci w koku ;)
  ale bluzka ...

  ReplyDelete