by - 11/12/2012Hej.!

Dziś znów myślałam nad tytułem bloga.. i w końcu wymyśliłam.. i już tak chyba zostanie. Jak pewnie zauważyliście na zakładce pisze "Just Me, Myself and I". Tak. I to jest właśnie nowy tytuł. Chyba zdecydowanie lepszy od dwóch pozostałych. Taki już zostanie. Poprzedni miał pół roku... mam nadzieję, że ten będzie miał więcej... wszystko zależy od Was. Jak długo będziecie czytać...

Wczoraj bawiłam się w programie Polyvore i udało mi się stworzyć kilka nowych zestawów. Trzy z nich Wam teraz pokażę. Bardzo w nich podobają mi się leginsy.


No... może te złote w ostatnim, to nie leginsy, ale wpadło mi w oko, więc szybko złączyłam to z czymś czerwonym i jest extra.
Najbardziej podobają mi się leginsy w drugim zestawie i buty z tego samego.
Widziałam takiego typu buty na jednej z wystaw w Zielonej Górze. Te buty były super.. Takie w flagę Brytyjską. No wyglądały bardzo ładnie.. lecz na cenę, to bym nie chciała patrzeć..

Heh...i co trzeciogimnazjaliści..?  moi rówieśnicy..?  Stresik przed jutrzejszym jest..?
Bo u mnie jeszcze nie... Bo na ocenę to nie jest.. Tzn z polskiego taak.. ale co tam polski.. ja to bym się na moim miejscu o WOS i historię martwiła. Nienawidzę tych przedmiotów.  :-/

Dobra.. już nie gadam o szkole... Jestem tylko ciekawa, jak wyszło zdjęcie klasowe... Nigdy nie byłam tak pewna tej fotki. Mam nadzieje, że wyszłam jakoś przyzwoicie i nie mrugnęłam..

Jak będzie ok i wszyscy się z klasy zgodzą, to opublikuję je.. A jak się nie zgodzą, to opublikuje tylko siebie na tym zdjęciu. Jakoś wytnę się.  ;-)

To dziś na tyle.... Powodzenia rówieśnicy.. :-DYou May Also Like

3 komentarze

 1. Fajne zestawy . .;D
  zagłosowałam w ankiecie;3
  Aja dostałam 5 z chemii .
  Rządzę *__* . uhuhuhuhu xd
  Zapraszam do mnie !
  Miło byloby gdybyś zaobserwowała.
  ja juz to robię. ;d
  best-frieend.blogspot.com
  friendshipbetweenmens.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. nom nmzc za informacje często odwiedzam twojego bloga i liczę na rewanż
  http://omnieoli.blogspot.com/ mój nowy blog
  lub
  http://mojestyleistylizaje.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. bardzo fajna nazwa;p
  stylizacje też sa fajne:)

  ReplyDelete