To już koniec!

by - 11/15/2012

Hej.!

I w końcu się doczekałam. Koniec egzaminów. Boże jak fajnie. Dziś mieliśmy angielski. Pierwsza część, była podstawowa. Cztery zadanie ze słuchania i kilka pisemnych. Kaszka z mleczkiem.. ;-)
Po 45 minutowej przerwie wróciliśmy do sali i niektórzy pisali rozszerzony angielki. Czyli m.in ja. Tu były tylko dwa zadanie ze słuchania, a reszta pisemna. Też prościzna. Jako ostatnie zadanie pisemne, było wypracowanie. A raczej ... e-mail. Tak. Trzeba było napisać e-mail na dany temat. Troszkę się głowiłam, bo nie wiedziałam jak zacząć.. ale jakoś dałam radę i wyłądowałma na czterech łapach. Najgorsze jest to, że nauczycielka zrobi to na ocenę.. ale co tam.. ja się akurat tym nie przejmuję.

Kurcze.. jutro na 8.00 do szkoły. Trzy matmy, biologia i polski.. ;-/ no cóż... ale tylko byle do 14.25 i już weekend. 

Jakoś w tym miesiącu powinny przyjść zdjęcia klasowe. Bardzo jestem ciekawa, jak ja wyszłam..
no i reszta klasy oczywiście.. ;-) są takie osoby, które z chęcią bym wycięła z tego zdjęcia i .. kto wie, czy faktycznie tak nie zrobię... 

Wracając jeszcze na chwilkę do tematu bloga. Z pewnością zauważyliście zmiany, jakie zaszły na tej stronie. Doszła też nowa zakładka. Chciałam tylko poinformować że w najbliższych dniach mogą jeszcze zachodzić drobne zmiany w wyglądzie, bo cały czas nad nim pracuję. A nie będę zamykać bloga na kilka dni.
Już tytuł zostawię w spokoju. Mogą jeszcze dochodzić nowe zakładki, albo szablon zmienię... ale tego można dopatrywać się w przeciągu kilku dni. Poinformuję kiedy skończę "remont".Taki oto zestaw. Może Wam się podobać, a może się nie podobać. Mi się podoba. Fajne buty. Mam podobne, tylko na koturnie, skórzane i beżowe.. 

To chyba będzie na dziś..  Do jutra  ; -)You May Also Like

9 komentarze

 1. o tak ! już po testach <3
  my zdjęcia klasowe mieliśmy od razu na rozpoczęciu roku ! xd

  + zapraszam do siebie ;d
  milosctokluczdoszczescia.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. nie wiem czemu się tak dzieje.. ;c

  ReplyDelete
 3. poza tym to nie wejścia; a wyświetlenia;p

  ReplyDelete
 4. wyświetlenia nabijają się w zależności od tego ile razy 1 osoba wejdzie na jakiś post, Twój blog jednego dnia. Może zrobić to 20 razy, a wejścia to kiedy ta osoba wejdzie te 20 razy, to po prostu pokaże się w wejściach, że to był tylko raz :D nie wiem czy zrozumiale to wytłumaczyłam;)

  ReplyDelete
 5. Ja mam jutro do 15:35 a w domu bd przed 17. :<
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili. :)

  ReplyDelete
 6. ladny zestawik ;) podoba mi sie nawet :D :)


  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 7. ładny zestaw :) to mam nadzieje, że dobre wyniki z testów będą! :))

  ReplyDelete
 8. Spodnie mi się strasznie podobają. :)

  ReplyDelete