by - 11/04/2012

Hej.!

I koniec długiego weekendu.. :-(   Miałam się pouczyć... i się nie pouczyłam.. ;-(
Trudno... muszę więc liczyć na to, że będzie mi się chciało uczyć wieczorem, lub po prostu liczyć na szczęście. Sprawdzian z chemii. :-(  w dodatku poprawa..
No nic. Jakoś pójdzie.

Kurcze.. jak ja sobie tak pomyślę, ze jutro muszę wstać o 6.15, a nie o 13 żeby się przyszykować i zrobić śniadania.. i na dodatek jeszcze odprowadzić młodego do szkoły, to aż nie mogę uwierzyć, że to koniec.. no, ale to nie jest kwestia wiary.. ;-)

Za tydzień próbne testy.. jakoś się nimi jeszcze nie przejmuję. Myślę, że dobrze mi pójdzie. Zwłaszcza z Angielskiego, polskiego i geografii. A reszta, to nie wiem.. No i może chemia jeszcze jakimś szczęśliwym trafem.. ;-)

Z drugiej strony, jak mi się nie chce iść do szkoły w poniedziałek, to sobie tak powtarzam, że jak wrócę, to akurat będzie leciał serial, to sobie go obejrzę.. ;-) To na prawdę pomaga.. i działa. :D

Dziś nie będzie żadnych zdjęć, bo nie chce mi się zgrywać z aparatu, ale za to w ankiecie można głosować na najlepsze sukienki. Nudziło mi się wczoraj, więc poszukałam w Necie najlepsze i najbardziej zjawiskowe sukienki, jakie mi się .. podobały. Każda ma swój numerek. Głosujecie w ankiecie (lub w komentarzu, jak kto chce )na sukienkę, która waszym zdaniem jest najlepsza. Uwaga. Macie trzy głosy.
Co tydzień będę skreślać kieckę, która miała najmniej głosów. 
Weźcie się za to.. zobaczymy jaki gust macie.. ;-)


.

You May Also Like

3 komentarze

 1. Zagłosowałam na 1, 9 i 3. :)

  ReplyDelete
 2. ten dlugi wekend wcale nie był wcale długi;p

  ReplyDelete
 3. Też głos oddałam: 3, 12 i 16 x3
  Masz dobrze, wstajesz po szóstej T^T Ja muszę o wpół do szóstej wstać i potem jeszcze z laczka 2,5km na przystanek ;/ No, cóż... Ale sama sobie taką szkołę wybrałam, więc cóż..

  Znalazłam Twoją str. ale już nie pamiętam jak XD
  Jeśli chcesz, to wejdź też na moją czy coś, poczytaj, skomentuj.
  Tak, tak... Nowizna jak trzy, stwierdziłam, że nie będę pisać o anoreksji. Znużyło mnie to pastwienie się nad wszystkim ;)

  Powodzenia z testami! :)Dasz radę, są proste! Pamiętam jeszcze XD

  ReplyDelete