Weekend!

by - 12/14/2012

Hej.!

Jak tam Wam minął tydzień? Mi tak sobie. W końcu od dwóch tygodni udało mi się przystąpić do poprawy z matmy. Nie zrobiłam jednego zadania. Mam nadzieje, że jakoś tak.. no, przynajmniej na 4 mi wyjdzie. Muszę mieć co najmniej 4 na koniec roku. MUSZĘ. Nie, żebym tam jakimś kujonem zaraz była czy co, ale po prostu muszę, bo punkty na świadectwie się bardzo liczą. Tak samo walczę o świadectwo z czerwonym paskiem, bo to dodatkowe 5 punktów przecież jest.! I z tego miejsca oświadczam, ze zrobię absolutnie wszystko, żeby te świadectwo mieć.! I będę mieć! Zobaczycie. ! Bo jak ja sobie wyznaczę jakiś cel, to poruszam niebo i ziemię, żeby do tego celu dość. Jednym z przykładów jest.. ten blog. I co? Teraz wierzycie?  ;p

Zmieniając temat. Już dziś dodaję pierwsze paznokcie do mojej nowej zakładki. Od razu mówię, że chyba raz w tygodniu, jak nie częściej będę dodawać tam nowe wzory. Możemy się umówić, że to będzie właśnie piątek, ok?

Jakieś plany macie na weekend? Bo ja chyba nie specjalnie... ;/ Nie wiem jeszcze.
Dziś tak na pomarańczowo-szaro. Myślę, że podoba się. Nie zmieniam zdania na temat tej pomarańczowej bransoletki. Jest śliczna. Tak samo jak ten skromny makijaż. Właśnie tak powinny malować się moim zdaniem niektóre dziewczyny, a nie.. nakładają na siebie takie tapety, że aż.. no, że aż nie wiem co. Nie mówię, że każda się tak maluje. Ale znam osobiście.. 2. Które jak się pomalują, to nie wiesz, czy się śmiać, czy płakać. Poważnie!  
A na te rurki, to ja poluję.. poluje.. i zakoś zapolować nie mogę. 
Jeśli się Wam ta stylizacja podoba, to ja jestem szczęśliwa.  :D

Może nie długo pomyślę o jakimś konkursie.. albo jeszcze nie teraz. Ostatnie dwa konkursy były jedną wielką porażką. Zgłosiły się na nie tylko 4 osoby. ;/ Dlatego się zraziłam do konkursów. Minie chyba bardzo długo czas, zanim jakiś ogłoszę.


Do jutra;)

.

You May Also Like

2 komentarze

  1. Trzymam kciuki, żebyś poprawiła :)

    ReplyDelete
  2. no to powodzenia z matmą. :D ja miałam zawsze 5, ale teraz jest trudniej złapać taką ocenę, więc zadowalam się 4 xD

    ReplyDelete