by - 12/07/2012

Hej.!

No, to dziś było wspaniale. Na pierwszych czterech lekcjach byliśmy w ekonomiku. Poszliśmy tam z klasą, żeby dowiedzieć się różnych rzeczy o szkołach ponadgimnazjalnych i jeszcze o różnych atrakcjach i kierunkach zawodowych w tym ekonomiku. A wiecie co było w tym najlepsze? To właśnie, ze ta placówka, którą dziś odwiedziliśmy jest ta szkołą, do której pragnę złożyć papiery i mam zamiar się tam dostać. 
Kurcze. I mam chyba spore szanse. Jest tam kierunek, który mnie interesuje, mianowicie hotelarstwo. Będę miała praktyki i w ogóle... Tak, wiec cieszę się. Już nas nauczycielka uprzedziła, że będziemy odwiedzać jeszcze inne szkoły, ale ja już wybrałam. ZSE w Zielonej Górze. Ponoć to najlepsza w Zielonej Górze. Życzcie mi szczęścia. Zamierzam się tam dostać.!

No dziś w sumie nie mam nic więcej do powiedzenia... Jakoś tematu brak... Co mogę jeszcze napisać..? Że jest piątek? No to chyba każdy w domu ma kalendarz..., to wie..
Kurcze, no...

No nie wiem.. nie chce mi się dawać żadnego zestawu..., nie mam na to czasu. Nie wiem jeszcze, czy jutro coś napiszę.., ale na pewno w niedzielę będą zdjęcia, bo jadę na trening, więc będą zdjęcia.

To ja tylko dam kolejną piosenkę świaąteczną i spadam./ ;p


You May Also Like

7 komentarze

 1. Na pewno się dostaniesz do tej szkoły, wierzę w Ciebie. :)

  ReplyDelete
 2. w końcu piątunio ! <3
  życzę powodzenia ;d mam nadzieję że się dostaniesz ;*

  + u mnie nowy post .. xD
  milosctokluczdoszczescia.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. na pewno się dostaniesz:)
  ale ja nie polecam szkoły hotelarsskiej. ciężko jest potem dostać pracę w hotelu. moja siostra miała ten przypadek. chyba że masz kogoś z rodziny w tym zawodzie to na pewno pomoże ci się dostać;)
  mimo wszystko trzymam kciuki:*

  http://hybrid-genesis.blogspot.com/

  /aśka.

  ReplyDelete
 4. moja przyjaciółka jest na hotelarstwie : ) trzymam kciuki że sie dostaniesz :D

  ReplyDelete
 5. Ciekawy kierunek :)
  Na pewno się dostaniesz :*

  ReplyDelete
 6. Fajna piosenka;d fajnie platki sniegu leca u ciebie ;d
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  booksloovers13xd.blogspot.com - o książkach
  moviesloovers.blogspot.com - o filmach

  ReplyDelete