by - 12/13/2012

Hej.!

Kurcze.. miałam dziś poprawiam kartkówkę z matmy.. ale okazało się, że na konsultacje muszę czekać jeszcze godzinę. Zabrałam manatki i poszłam do domu. Jutro poprawię. Muszę jutro. Ostatni termin. A może ostatni termin był dzisiaj..? Nie wiem.. Nie ważne. 

Jak zauważyliście dodałam kilka dodatków na bloga. M.in. Prognozę pogody na najbliższe 5 dni. Niestety tylko na Zieloną Górę. Czytelnicy z innych miast nie będą mogli sprawdzić temperatury w swoim mieście. Nie pomyślałam o tym.. przepraszam Was za to bardzo.. :D Dodałam też moją wizytówkę. Można się z niej dowiedzieć m.in. o statusie na gadu. Ale numeru chyba nie ma... Lecz to nie problem, bo w zakładce"Kontakt" powinien być.
Chciałam dodać jeszcze kilka dodatków, ale nie wszystkie mnie interesują. W poniedziałek zmieniam atmosferę bloga na świąteczna. Mam nadzieję, że pamiętacie.. ;-)


Takie same kolczyki mam w tym momencie na uszach. Czy tam w uszach...  ;p
I bardzo podobają mi się te paznokcie. A propos paznokci... Zamierzam założyć ostatnią zakładkę, którą chcę nazwać "Paznokcie". W tej zakładce będę zamieszczać MOJE WŁASNE pomalowane paznokcie. Nie jak w przypadku fryzur w zakładce "Fryzury", gdzie każdy obrazek został skopiowany z Internetu. Mogę Wam obiecać, że jak chociaż trochę mi podrosną włosy, to w tej zakładce będę dawała swoje własne fryzury z moich własnych włosów. A wracając do paznokci... to już nie długo będzie można zaobserwować, jak dodaję do zakładki "Paznokcie" jakieś moje dzieła z moich własnych paznokci. Przepraszam, że tak powtarzam często niektóre słowa, ale zależy mi, żeby jak najjaśniej Wam to wytłumaczyć. 
Przypominam o zakładce "Pytania", w której wiecie, co robić..


Do jutra ;-).

You May Also Like

3 komentarze

 1. Ten zestaw jest na prawdę śliczny :)
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. fajny zestwa:)
  mam takie same spodnie więc chyba gdzies bd musiała znależć taki sweterek;p

  ReplyDelete
 3. O, jesteś ode mnie młodsza tylko o 10 dni.

  ReplyDelete