by - 12/11/2012

Hej.!

Dziś się nie najlepiej czuję... cały czas boli mnie żołądek. Uwżam tylko, żeby z powrotem nie zobaczyć wcześniejszych posiłków. Ledwo siedzę. Ledwo kompa włączyłam. Piszę do Was nawet wtedy, kiedy się kiepsko czuję, bo widzę jacy wierni jesteście. Chodzi mi o to, że wczoraj pomimo koszmarnie nudnego wpisu weszło aż 178 osób. To rekord od ostatniego tygodnia. najmniej było 65 osób. To nieźle się trzymam.
Coraz bardziej blog się rozwija. To dobrze. Wkrótce planuję zmianę tła. Nie powiem na jaki, to niespodzianka. No dobra.... na taki.. Świąteczny. Ale nie powiem już nic więcej. Rzeknę tylko, że zaobserwować będzie można te zmianę na tydzień przed Wigilią. Postaram się dotrzymać terminu. Prócz zmiany tła postaram się.. (ale postaram się, nie obiecuję) zamieścić coś jeszcze takiego.. Świątecznego..mikołajkowego.. To powinno ucieszyć niektóre kolażanki moje.. xdŁadne..? Sama szykowałam... z resztą nic nowego.. 
Podoba mi się. Nawet fajnie mi wyszło. Te czarne po środku to rajstopy, jak by co...
Podoba mi się biżuteria. A te buty mogłyby być ciut dłuższe, jednak na Polyvore.com nie mogłam takich znaleźć. Ale i tak chyba spoko, prawda..?

Na dziś to tyle. Muszę sobie zaparzyć herbaty, bo umrę zaraz. 


Pa..

Do jutra.. :-)

Chyba.

.

You May Also Like

4 komentarze

 1. Uwielbiam twojego bloga!
  Mój o koniach cudownekonie.blog.pl

  ReplyDelete
 2. Ojoj... zdrowiej.
  Zazdroszczę popularności :P
  Ładny zestaw :D

  Zapraszam : http://diary-ama.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. no to zdrowiej!
  cudny zestaw :))

  ReplyDelete
 4. Zdrowiej :)
  Zestaw śliczny <3

  ReplyDelete