Znów mi się popsuł Blogger. Nie mogłam się wczoraj zlaogować. Dziś mi się to udało, ale nie mogę wrzucać zdjęć, ani filmów. Dokładnie ten sam problem, jak ostatnio. Nie wiem, czy kogoś to interesuje..
Najpierw Blogger psuł mi się na Internecie Explorerze. Ta przeglądarka to szajs, no ale co zrobię. Później zainstalowałam Firefoxa. Działało idealnie przez jakiś czas. Sami z resztą widzieliście. A teraz od dwóch dni Firefox nie może wykryć serwera. Do do jasnej cholery, co jest grane!!!? Czy ja mam co dwa tygodnie nową przeglądasrkę instalować??!! Podobno Google Chrome działa na Bloggerze, ale jak to zainstalowałam, to znowy pocztę szlak trafił.
No i dziś nie będzie ani zdjęć, ani niczego. Bardzo Was za to przepraszam, bo wiem, ilu czytelnikom przykrość sprawiam. Nie wiem.. może napiszę do administratoró, może oni coś poradzą.. choć wątpię, bo to przez przeglądarkę.. ale przecież działało, no...
Jesli błędy nie ustąpią.. nie będe pisać jakiś czas. W najgorszym przypadku zamknę bloga.

You May Also Like

2 komentarze

 1. Na google chrome działa świetnie ;) Z pocztą też miałam problemy na początku, później już mi zaczęła działać normalnie ;)
  Nie zamykaj bloga!!!

  ReplyDelete
 2. Nie kończ z blogowaniem ! Możesz zawiesić, ale nie kończ !

  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  ReplyDelete