cześć...

Dziś jestem uziemiona. Choroba mnie rozwaliła na Amen.
W szkole mnie bolało gardło i głowa. Nic od rana nie jadłam, a na lekcji co chwile wychodziłam do łazienki wydmuchać nos, bo zapomniałam chusteczek i musiałam się wydmuchać w papier. A to takie szorstkie i teraz mam cały nos czerwony. 

Dziś w szkole organizowaliśmy Dzień Chłopaka. Przy drzwiach dziewczyny rozdawały chłopakom cukierki, a przez radio węzeł leciały piosenki. Między innymi już trzy razy usłyszałam Gangnam Style. Poza tym trochę się zawiodłam na przyjaciółce. Nie wiem, czy udawała, czy to było prawdziwe, ale przyznam, że troszkę mi było smutno. Jutro mam imieniny. Nie oczekuję żadnych prezentów, ani nic, ale zwykłe "pomyślności i najlepszego" to by mogło być. Pytam się :"Jutro 29, wiesz?" , a ta wzruszyła ramionami.. No Wam też by się troszkę przykro zrobiło. Ale już trudno..

Zmieniając temat.
Wczoraj była taka nudna notka.. no ale trudno o coś lepszego, jak się nic nie dzieje, prawda? Dziś w zamian zrobiłam zestaw. Mam nadzieję, że się podoba.:Bardzo mi się podoba ta biżuteria. Nie koniecznie pasuje do spodni, ale do bluzki jak najbardziej.


Ostatnio na 4FunTv usłyszałam najnowszą piosenkę Beyonce i od razu wpadła mi w ucho. Tytuł: I was here. Polecam:

.

You May Also Like

5 komentarze

 1. slyszalam jej piosenke jest fajna,wpada w ucho:)
  gangam style mnie rozwala;p

  ReplyDelete
 2. No my zbieraliśmy się po 2 zł na dzień chłopaka ale nie chciałam im go organizować bo oni nam nie zrobili oczywiście zapomnieli -.-
  Nowa notka fajnie jakbyś miała trochę czasu i wpadła :)
  http://smileandworld.blogspot.com/2012/09/wpiedol.html#comment-form

  ReplyDelete
 3. yeaaa gangam style xD :D

  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. nie powinnaś chyba się "fochać" na przyjaciółkę za cos takiego, nie każdy sprawdza w kalendarzu kto ma imienini w tym tyg.

  ReplyDelete
 5. Ojeja to zdrowia ! U mnie nic nie robiliśmy na dzień chłopaka ./ Tia xd moja zgrana klasa ;(

  zapraszam do mnie :
  http://whereverigo1.blogspot.com/

  ReplyDelete