Pomoc dla Tomka!!

by - 11/24/2014


Hej.!

     Kto wczoraj oglądał Must be The Music? Gratuluję zwycięzcom, ale nie dla nich piszę tego posta. Chciałabym go poświecić Tomkowi Kowalskiemu, który zwyciężył w czwartej edycji tego programu. Ale dlaczego cofam się aż tak daleko? Wczoraj podczas 8 finału MBTM pojawił się krótki artykuł, który bardzo mnie poruszył. Aż mi głupio, że wcześniej o tym nie wiedziałam. 


     Tomek Kowalski, czyli zwycięzca IV edycji Must Be The Music uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu. Przeszedł trudną operację. Zapadł w śpiączkę farmakologiczną i zostawał pod stałą opieką lekarzy. Dziś już jest w domu ze swoją rodziną. Jednak jego stan zdrowia nie poprawił się w 100%. Artysta jest sparaliżowany od pasa w dół. 
      LemON, Enej, ShataQs, Szumlas i Zaborski, Sachiel, BE.MY, Kasia Moś, Iwona Kmiecik, Ania Magdalena Karwan oraz Paulina Sykut-Jeżyna i Adam Sztaba stanęli na jednej scenie i nagrali piosenkę Kuby Płucisza "Nie tracę wiary". W taki właśnie sposób chcą pomóc Tomkowi. 

Wspólny występ gwiazd "Must Be The Music. Tylko Muzyka" nie jest jedyną inicjatywą, którą zapoczątkował Igor Herbut. Wokalista stworzył na fanpage'u zespołu LemON specjalny album, w którym każdy może wrzucić swoje zdjęcie z papierowym żurawiem. Według japońskiej tradycji, jeżeli ktoś pragnie by spełniło się marzenie, by ktoś bliski powrócił do zdrowia, składa się w tej intencji 1000 żurawi. Na fanpage'u zespołu dotychczas udało się zgromadzić już ponad 1000 fotografii, a wśród nich zdjęcia m.in. Kory, Piotra Roguckiego, DeMono, Magdy Mołek, Marcina Mellera, Pauliny Sykut-Jeżyny, Donatana i Cleo, Red Lips, Honey i be.my. 
Dzięki uprzejmości Fundacji Polsat uruchomione zostało specjalne konto bankowe. Zgromadzone na nim środki zostaną przekazane na rehabilitację Tomka!

 PLUS BANK S.A. O/WARSZAWA 
21 1680 1248 0000 3333 4444 5555 
z dopiskiem "dla Tomka Kowalskiego" Kochani, ja zamierzam Mu pomóc! Dodatkowo, jeśli ktoś wczoraj oglądał MBTM, to mogliście usłyszeć, że Program przeznaczył 25000zł na rehabilitację Artysty!


You May Also Like

0 komentarze