Elfia Historia

by - 11/22/2014


Hej.!

     Przeglądając blogi na różnych grupach i forach na Facebooku, natknęłam się na jeden, który szczególnie przykuł moją uwagę. Nie interesowały mnie wcześniej blogi, na których zamieszczane są opowiadania. Większość ludzi je lubi, ale ja zawsze uważałam takie blogi za stratę czasu dla mnie. Po prostu nie chciało mi się ich czytać. Z góry wszystkie przekreślałam, nie czytając nawet ani jednego rozdziału. Zawsze wolałam blogi kosmetyczne, lifestyle, czy wszystkie pozostałe. Byleby z dala od opowiadań. 
     Tym razem było inaczej. Na wejście na bloga zaciekawiło mnie już samo zdjęcie wstawiane w poście na Facebooku. Co było na tym zdjęciu? Nagłówek bloga, na którym były Motywy z Władcy Pierścieni, Gry o Tron, Piratów z Karaibów i jeszcze dwóch filmów, których tytułów nie pamiętam, ale wiem, że również byłam nimi zafascynowana. 
     Zatem odważyłam się przeczytać prolog, potem krótki opis postaci, żebym wiedziała o kim czytam i jakie są relacje między postaciami. Potem zaczęłam czytać rozdział drugi, trzeci, czwarty... Wciągnęłam się chyba na dobre! Wielkie uznanie dla autorki, której udało się mnie zafascynować opowiadaniem. A przypominam, że ja nie chętnie czytam blogowe opowiadania i ciężko mnie do nich przekonać. Jej się udało :-)


A teraz przeczytajcie fabułę, którą przedstawia na blogu autorka opowiadania, Meridiane:

zrzut ekranu, bo nie można było skopiować, ani nawet zaznaczyć tekstu. Mam nadzieję, że autorka czytając mój post nie obrazi się za mój czyn. Skopiowanie fragmentu Jej bloga było dla mnie w dobrej wierze.

Zapraszam też do obejrzenia zwiastuna bloga: Domyślam się, że nie wszystkich może te opowiadanie zaciekawić. Mnie zaciekawiło, bo uwielbiam Władcę Pierścieni, Grę o Tron i Piratów. A w tej opowieści występują niektóre postacie z tych trzech i innych filmów. Całość gra świetnie :-)


Ja już więcej nie będę pisać. Oddaję Was pod skrzydła autorki oraz na Jej bloga.  
You May Also Like

0 komentarze