by - 10/04/2012

Hej.

Sorki, że zrobiłam sobie krótką przerwę w pisaniu, ale wczoraj nie miałam czasu. Musiałam zakuwać do sprawdzianu z całej klasy drugiej z historii i do kartkówki z niemieckiego.
Kartkówka mi poszła nawet dobrze. Historia... no... może być. 

Wczoraj też byliśmy z klasą na wycieczce w Ochli. Na ognisku. Było super. Uwielbiam wycieczki klasowe. Zwłaszcza, ze jedzie tylko nasza klasa i jest to wycieczka w czasie lekcji. Chociaż pomijam fakt, że wczoraj nie było autobusu i 4 kilometry szliśmy prawie pod górę, żeby dojść do Zielonej Góry i doszliśmy już dawno po ostatnim dzwonku. Robiliśmy zdjęcia, koleżanka ma mi je zgrać na pendriva, więc jak już to zrobi i dostanę foty, to podzielę się nimi z Wami. Chyba, że koleżanki, z którymi jestem na zdjęciach nie wyrażą na to zgody.

Dawno nie było żadnych zestawów, prawda?Taki już jesienny zestaw. Bardzo mi się podoba ta bluzka. Całkiem możliwe, że mam podobną na sobie.

To na dzisiaj tyle.
You May Also Like

3 komentarze

 1. ja uwielbiam wycieczki klasowe<3
  z tej styliacji do gustu przypadly mi spodnie;p

  ReplyDelete
 2. Ten zestaw nie jest w moim stylu :D

  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. wiem że znasz mnie :P ale jeżeli nie będziesz dodawała wpisów codziennie przestanę całkiem czytać bloga i napisze do innych żeby go nie czytali : P

  ReplyDelete