by - 10/16/2012

Cześć.!

Sorki, że znów tak późno, ale chyba tak teraz będę pisać wieczorami. Cały dzień nie miałam czasu na kompa. Wróciłam o 16, a do tego musiałam zakuwać na sprawdzian z chemii.     

Dziś był pokręcony dzień. Poszliśmy z klasą do teatru. Niby wszystko fajnie.. że nie będzie lekcji i laba, i w ogóle..
No niby tak... jak weszliśmy do sali, to oczywiście byliśmy pierwsi, zajeliśmy sobie najlepsze miejsca i niby wszystko ok, ale jak na scenę weszli aktorzy, to myślałam że usnę, z resztą chyba nie jedna tak myślałam.
To było... jak by to ując... wprost: nudne. Przynajmniej dla mnie. Tzn... "nudne" w tym sęsie, że było tylko dwóch aktorów. Kobieta i mężczyzna i oni tylko zmieniali sobie role, przez co nie mogłma się w pewnym momencie połapać kogo oni grają... Gdyby tylko grało ich ... 5.. to już zmienia postać rzeczy i ten spektakl był by od razu ciekawszy. No, ale czego my mieliśmy się spodziewać po 6 złotych za wstęp..?  :-)
Pozaz tym, my jesteśmy dziećmi nowych technologii, mam rację? Teatry nas  już średnio interesują. Dobrze, że chociaż jest takie coś jak lekcja filmowa. Wtedy idziemy do kina i leci film, a potem go omawiamy. To tak w skrócie o tej lekcjii. Ale ja osobiście nie lubię teatru.. za sztywne to takie.., ale znajdą się osoby, które myślą inaczej.. to już nie mój problem... mam nadzieję, że nie będziemy musieli pisać jakiegoś sprawozdania z wyjścia do teatru.. :-p Chyba bym się załamała.. :-D
Ale się rozpisałam....   
Hmhmhm.... no, nie wiem, czy komuś to się spodoba.. ten zestaw robiłam tak na szybko.. w ogóle się nie starałam :-(  Torebka fajna.. to tyle...


Wczoraj wieczorem nudziło mi się i porobiłma sobie pare fotek. Moim zdaniem nawet mi się udały. Mi się podobają:

Te dwie są moimi ulubionymi 

heheh.. moja czerwona grzywa: :-D

Na koniec dodam taką piosenkę.. I tak już ją wszyscy słyszeli.. chyba przez wakacje:
Aura Dione- Geronimo.

You May Also Like

2 komentarze

 1. Mam spodnie bardzo podobne do tych w stylizacji. :)

  ReplyDelete
 2. fajna ta piosenka :)
  znam ja.
  i mam takie spodnie :)

  http://hybrid-genesis.blogspot.com/

  ReplyDelete