by - 10/22/2012

Ahh... i wreszcie w domu!!! Już po szkole... jaka ulga... choć to jeszcze nie konie zajęc szkolnych. Zaraz przychodzi do mnie Kaśka i będziemy robić jakąś gazetkę na 11 Listopada. Na szczęście to nie musi być jakaś super gazeta na .... 200 stron i w ogóle. Można.. a właściwie trzeba zrobić tylko jedną kartkę z dwóch stron. Jestem tylko ciekawa jak na tak małej powierzchni zmieszczą się wszystkie informacje.. no ale dobra. Jutro pokażę, jak nam to wyszło..

Dziś nie mam żadnych zdjęć, za to dawno nie robiłam żadnej stylizacji. Przez parę dni sobie ją odpuściłam, więc teraz to nadrobię.
Mam nadzieje, że się podoba. Specjalnie dla Was moja własna, oryginalna. Widzicie ją tylko tutaj. :-D
Miałam jeszcze dodać zdjęcie nowego wzoru na paznokciach, ale już sobie to daruję. Poza tym są już zniszczone, bo próbowałam zedrzeć lakier cyrklem przed chemią. Okropność! Nie róbcie tak! NIGDY!!! Opowiadałam wczoraj czemu akurat przed chemią. ;-)
Ale nie musiałam, bo kobieta nawet nie zauważyła, że są pomalowane.. :-/
No trudno. Będę musiała poddać je rehabilitacji smarujac je odżywką przez 10 dni. Płytka jest strasznie zniszczona przez ten cyrkiel... a nie, że ja tarłam natarczliwie te paznokcie, tylko delikatnie po wierzchu, a są zniszczone. Pamiętajcie: Cyrklowi paznokcie mówią NIE!!

:-D
You May Also Like

4 komentarze

 1. Zdrapywałam kiedyś lakier zębami to miałam podobny efekt.

  ReplyDelete
 2. ja też cyrklem zdrapywałam. żałujębo zrobiły się gętkie ale już jest dobrze.

  http://hybrid-genesis.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Powodzenia życzę z zadaniem.
  Tak cyrkiel jaki i nożyczki nie są najlepsze do zdzierania lakieru.
  A co do zestawu zakochałam się w butach *.*


  diary-ama.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. fajna stlizacja, bardzo podobają mi się kolorki:D

  ReplyDelete