SMaL-BP oczami innych

Hej!     Grupa na Facebooku mojego Projektu "Send Me a Letter - Blogger Project" liczy już 100 osób! Ci, którzy do niej należą dobrze wiedzą, że ogłosiłam niedawno pewną sprawę. Dotyczy ona 100 osoby, która dołączy do Grupy. Otóż owa osoba miałaby za zadanie wypowiedzieć się na temat mojego Projektu. I udało się! Tą setną osobą jest owa Dorota. Poprosiłam Ją wczoraj wieczorem by napisała mi co myśli na temat mojego Projektu. Kilka godzin później dostałam wyczerpującą wypowiedź. Chcę Wam ja teraz opublikować.
"Okres świąt to idealny moment na odpoczynek, oczywiście odpoczywać można dopiero po świątecznych porządkach. Z racji tego, że miałam tak dużo wolnego czasu i nie miałam pojęcia co z nim zrobić zaczęłam dużo czasu przesiadywać w internecie. Na stronie Ask.fm natknełam się na dziewczynę, która postanowiła wysłać listy do zainteresowanych czytelników. Uznałam to za świetny pomysł i postanowiłam podać jej adres by wymienić się listami. Zaciekawiona czy ktoś jeszcze prowadzi tego typu akcje zaczełam wpisywać w google różne hasła w stylu- akcja z wysyłaniem listów. Trudno było znaleść cokolwiek z racji tego, że wyskakiwały mi całkiem inne rzeczy niż oczekiwałam. W końcu natknełam się na notkę o programie Miśki. To był strzał w dziesiątkę. Właśnie czegoś takiego szukałam. Jeszcze jak odkryłam, że powstała grupa na Facebook'u od razu do niej dołączyłam. To coś zupełnie innego niż dotychczas. Zupełnie nieznajomi nam ludzie, z którymi możemy porozumieć się za pomocą listów. Już sam fakt, że listy pisze się tak rzadko robi z tej akcji coś niezwykłego. Jest to zupełnie mi obce rozpoczynania znajomości, co nie czyni go gorszym. Wręcz odwrotnie, wydaje mi się to o wiele ciekawsze niż pisanie przez kilka godzin z daną osobą przez Facebooka. W tej akcji, żeby dowiedzieć się coś o drugim człowieku musimy poczekać, aż list z odpowiedzią do nas wróci, co na pewno jest o wiele ciekawsze i sprawia nam o wiele więcej frajda z samego pisania.
Uważam, że ta akcja jest wspaniałym pomysłem pod względem samej formy. Właśnie dzięki takim akcjom jak ta możemy poznać mnóstwo wspaniałych ludzi z różnych zakątków Polski, oraz utrzymać z nimi kontakt w dość nietypowy sposób.
Send Me a Letter- Blogger Project- to świetna akcja i mam nadzieję, że nie tylko ja tak myślę i wraz z czasem liczba osób piszących listy będzie coraz większa."
Dorota Daszkiewicz


Jest mi bardzo miło, gdy czytam te słowa.Mam nadzieję, że mój Projekt "Send Me a Letter - Blogger Project" będzie łączył coraz więcej osób.

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany wzięciem udziału w Projekcie, zapraszam TUTAJ.
Zapraszam również do Grupy na Facebooku: TUTAJ

You May Also Like

0 komentarze