memories from malaga

Hej.!   Dziś jest ten dzień. Dzień, na który czekałam ponad rok!Bo ponad rok temu, dokładnie 18.11.2013r byłam na wymianie uczniowskiej do Hiszpanii. I własnie dziś, po ponad roku Hiszpanka u której spędziłam prawie tydzień przyjeżdża do mnie. Ale odwiedzają nas nie tylko Hiszpanie.. ale także Turcy i Niemcy, bo 4 kraje zaangażowane są w owym projekcie. Mamy mnóstwo różnych atrakcji przygotowanych dla naszych gości. Między innymi w środę odwiedzamy Wrocław! Kocham to miasto! I choć byłam tam już kilka razy to z ogromna przyjemnością wybiorę się tam raz jeszcze. Tym bardziej, że mamy w planie zwiedzić miejsca w których jeszcze nie byłam we Wrocławiu, także zapowiada się bardzo interesująca środa. 

Oczywiście oprócz planu jakiego mamy zamiar się trzymać czeka nas mnóstwo czasu wolnego. Chcemy z dziewczynami zabrać naszych zagranicznych kolegów na basen i do Centrum Handlowych. Oczywiście pewnie one nie dorastają do pięt tym Centrum w Hiszpanii czy w Niemczech... Ale jakoś trzeba im ten czas zaadoptować. 

Tak własnie oglądam sobie zdjęcia sprzed ponad roku gdy to ja byłam u mojej Hiszpanki, czyli u Any. Oglądam i wspominam niezapomniane chwile. Nawet wtedy po raz pierwszy wsiadłam do samolotu. Taka ekscytacja przez pierwsze 10 minut, a potem nie mogłam już wytrzymać z nudów ^^
Może pooglądacie kilka zdjęć z mojego pobytu w Maladze? :-)


 Autentycznie prosto z przydrożnego drewka! Sama zrywałam. Ale kwaśneee...You May Also Like

0 komentarze