I have no idea for title...

Hej.!

     Coraz rzadziej tu niestety zaglądam... Myślałam, że przez tę przerwę świąteczna uda mi się tutaj pisać choćby dwa razy dziennie, ale wena mnie opuściła. Nie było też tematów... ale mam kilka nowych pomysłów na pazurki, więc niebawem powinny się pokazać jakieś nowości. 
     W głowie mam jak na razie końcówkę pierwszego semestru, oceny, czytanie lektury, więc raczej w najbliższym czasie posty będą się pojawiały w kratkę.
     Wczoraj napisała do mnie firma Sheinside, że mam sobie wybrać kolejne ubrania. Wysłali mi link do tych ubrań. Spodziewałam się zaledwie kilku ciuszków do wybrania. Klikam w link, patrzę, a tam aż 11 stron z ubraniami! Miałam ogromny dylemat! Tyle świetnych ubrań. sukienki, spodnie, spódniczki, bluzki, swetry, leginsy, spodnie a nawet płaszcze i kurtki. A ja musiałam wybrać tylko 2 części garderoby. Ale wybrałam szarą bluzę oraz bordowe biodrówki. Nie będę Wam ich pokazywała, zobaczycie je... za miesiąc, jak dostanę paczkę.
     Na dzisiaj to tyle... wracam do lektury. Na jutro muszę przeczytać ją do końca, czyli jeszcze jakieś 100 stron :(You May Also Like

0 komentarze