6th Letter from Bloggers

Hej.!

     Zmęczona po wf-ie wracam do domu. W głowie myśl, że cudowna pogoda na dworze i że po obiedzie idę biegać. Oczywiście dotrzymałam obietnicy danej sobie. Zaliczyłam dziś ok. 3km oraz łącznie zrobiłam 480 brzuszków ćwicząc mięsień prosty, poprzeczny oraz mięśnie skośne brzucha. Jestem z siebie dumna, że z takim przytupem rozpoczynam trening. Opowiem Wam o nim innym razem, bo jest o czym pisać.
     Ale ten post chciałabym poświecić innemu tematowi. Mianowicie gdy taka zmęczona wróciłam do domu od razu w skrzynce zauważyłam dwie koperty. Okazało się, że moja intuicja po raz kolejny mnie nie zawiodła, bo listy adresowane były do mnie. Jak się już domyślacie listy w ramach mojego Projektu "Send Me Letter - Blogger Project". Tym razem list dostałam od Czekoladowego Kwiatuszka. A drugi list był odpowiedzią na mój. Zatem przystąpię do przedstawienia pierwszego listu, bo otrzymałam również próbki kosmetyków i zapachu.


Z listu nie dowiedziałam się za dużo o jego autorce. Wiem jedynie, że prowadzi bloga kilka miesięcy i że bardzo Jej się podoba akcja z moim Projektem. Nie znam nawet Jej imienia. Znam jedynie nick, jakim posługuje się. Jest to Czekoladowy Kwiatuszek. Zatem pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do naszej Grupy na Facebooku :-) List dla Ciebie już przygotowałam, wyśle go wkrótce :-)


Jeśli jest ktoś jeszcze z Was zainteresowany moim projektem Send Me Letter - Blogger Project , zapraszam Was TUTAJ. Czytając podlinkowany post zdobędziecie więcej cennych informacji na temat mojego Projektu.
Możecie również dołączyć do grupy na Facebooku:


Lub od razu skontaktować się ze mną na maila:
official_blog@wp.pl


You May Also Like

0 komentarze