About me :-)

by - 12/02/2014


Hej.!

      Dawno do Was nie pisałam. Po piątkowym koncercie Afromental właściwie nic tu nie chciałam pisać, by tamten post był jak najdłużej na wierzchu :-) No, ale trzeba przecież w końcu do Was napisać. 
     Choć nie mam dziś za grosz pomysłu na notkę, postanowiłam skopiować materiał z zakładki "About me". Na wielu blogach pojawił się już tag "My Childhood", lub "10 faktów o mnie". Ale ja Wam przedstawiam zlepek tych dwóch tagów.

Zapraszam :-)

Urodziłam się w Zielonej Górze, to moje rodzinne miasto. Jednak kiedyś pragnę stąd uciec. Obecnie uczę się w Technikum Hotelarskim i zamierzam kiedyś podjąć pracę w tej branży. 

Mam młodszego brata - Krystiana.
Od ósmego roku życia przez 6 lat uczęszczałam do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze. Uczyłam się grać na wiolonczeli przez sześc lat, i na fortepianie przez dwa lata. Jestem z tego dumna. Uważam ten okres za jak najbardziej udany. Nie zmarnowałam tam ani sekundy z mojego życia. Wiele mnie to nauczyło. Przede wszystkim cierpliwości, odpowiedzialności, współpracy.


A w szkole razem z koleżanką grałyśmy na werblach podczas komendy "Poczet Sztandarowy - wprowadzić!" :-)


Kocham też zwierzęta. Lubie mieć z nimi kontakt. :-) Sama miałam świnkę morską, trzy chomiki. A teraz mam szczurka. W wolnym czasie kocham jeździć konno i fotografować przyrodę. Sprawia mi to radość a zdjęcia, które później tu umieszczam są pozytywnie odbierane. 

Ulubiony zespół: Moją pasją jest oczywiście ten blog. Prowadzę go od 15 czerwca 2012 roku. Wiele przeszłam tym czasie, przez co blog raz się wznosił, a raz podupadał. Dziś jestem bardzo z niego zadowolona i nie zamierzam z tego zrezygnować. 


You May Also Like

0 komentarze