Interviev ;-)

Hej.!

     Teraz możecie przeczytać wywiad, który przeprowadziłam ze zwyciężczynią mojego konkursu, Agnieszka Malinowska ;-)_____
Miśka Grabowska - Co Cię zainspirowało do założenia bloga?
Agnieszka Malinowska - Kiedyś zobaczyłam bloga Honoraty Skarbek, przeczytałam prawie wszystkie jej posty, bardzo mi się to podobało gdyż zobaczyłam jak łatwo można uwolnić duszę. Poza tym mój dobry kolega, który niestety jest już w lepszym świecie zaproponował mi wspólne prowadzenie bloga o Dodzie. Po jakimś czasie, zrozumiałam, że dodawanie każdego posta sprawia mi ogromną przyjemność, więc postanowiłam założyć bloga. Teraz jestem szczęśliwa, że go mam bo wiem, że jest miejsce gdzie zawsze mogę wrócić.

_____
MG - Jakiej jest tematyki?
AM - Obecnie mój blog jest głównie o moich modowych poczynaniach, ale nie chcę by to był blog tylko o tym jak ubrałam się w dany dzień, ile za co zapłaciłam, gdzie kupiłam daną rzecz. Styl jest emocjonalny, więc treść mojego bloga, też jest o sytuacjach w życiu, o wszystkim co w danej chwili czuję. Przez nieśmiałość w świecie realnym bardzo często jestem źle interpretowana. Stąd też na blogu chcę pokazać prawdziwą "mnie" jaka jestem w rzeczywistości. Staram się też promować sprawiedliwość, pomoc innym przede wszystkim dobro, a wyeliminować nienawiść, z którą przez ostatnie lata musiałam walczyć. Staram się również pisać do ludzi, że warto jest spełniać marzenia, i jeśli w nie wierzymy tak od serca na pewno się spełnią. Wszechświat tylko czeka,aby pochwycić to czego pragniemy i stwarzać sytuacje, które pomogą nam w spełnianiu marzeń._____ 
MG - Jak długo go prowadzisz?
AM - Bloga prowadzę już ponad rok.

_____
MG - O czym był Twój pierwszy post i kiedy go dodałaś?
AM - Mój pierwszy post dodałam 29 maja 2013 roku, i był on wprowadzający..Krótko przedstawiłam o czym będzie mój blog.

_____
MG -  Czy ktoś pomagał Ci w wyglądzie bloga? Jeśli nie, opowiedz o tym, w jaki sposób go tworzyłaś.
AM - Tak z początku pomagał mi mój dobry, kolega,z którym to jak wcześniej wspominałam rozpoczęłam współpracę na blogu o Dodzie.

_____
MG - Czy ktoś pomagał Ci w pisaniu?
AM - Nie nikt nigdy nie pomagał mi w pisaniu. Zawsze widziałam o czym pisać, bo kochałam to robić..jestem bardzo emocjonalną osobą, wiec jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, że nie wiedziałam o czym będzie notka. 


_____
MG - Opowiedz, jak kształtował się Twój styl pisania.
AM - Na początku pisałam tylko by uwolnić, duszę, prosto, bez żadnych skomplikowanych słów, aczkolwiek kiedy zaczęłam interesować się dziennikarstwem, mój zasób słów nieco się powiększył. Zaczęłam pisać artykuły do różnych stron, w szkole pisałam wypracowania na 3 strony..i na blogu również odczułam potrzebę używania nieco bardziej skomplikowanych słów.

_____
MG - Czy pisanie to Twoja pasja czy może sposób na popularność?
AM - Trochę trudno mi na to pytanie odpowiedzieć. Z jednej strony kocham pisać od kiedy pamiętam, lubię robić zdjęcia i wstawiać je na bloga, szerzyć dobro, a drugiej zaś strony od dziecka marzę by spełnić marzenie w kierunku piosenkarki i skrzypaczki czuję, że jestem coraz bliżej swojego celu, aczkolwiek na razie nie mogę powiedzieć o żadnej popularności.Powiedziałabym, że sposób na popularność też.

_____
MG - Jaki masz stosunek do blogowej popularności?
AM - Ciesze się, że wiele osób wypromowało się na swoich blogach,aczkolwiek teraz kiedy blogów jest więcej trudno jest się "wybić". Wydaje mi się, że powinno się znaleźć pomysł na siebie, a to klucz do popularności._____
MG - W jaki sposób zaczęłaś się reklamować i jakie to miało początkowo skutki?
AM - Na początku komentowałam blogi innych a w zamian dostawałam komentarze typu "Fajne, zapraszam do siebie". Potem zaczęłam pisać, do zwykłych ludzi nie mających bloga i w ten sposób do dziś grono moich czytelników również się poszerza. Dostałam się również do gazety Bravo Girl, co bardzo mi pomogło i redakcji bardzo dziękuję.


_____
MG - Czy w Twoim blogu przeważają zdjęcia czy może tekst?
AM - Wiesz, trudno powiedzieć. Ja staram się by było dużo zdjęć, jak i tekstu ale tak jak wspominałam wcześniej kocham pisać, wiec często zdarza się, że przeważa tekst.

_____
MG - Ile czasu średnio zajmuje Ci napisanie posta?
AM - Każdy mój post jest poważnie przemyślany. Najpierw piszę do na komputerze w notatniku, potem sto razy czytam, zmieniam niektóre wyrazy, które nie pasują stylistycznie. Jak już wszystko gra, zaczynam przekładać na angielski po czym oddaje koleżance do sprawdzenia. Następnie obrabiam sama zdjęcia, po czym wrzucam na bloga, więc napisanie posta zajmuje mi ok. 1-2 godzin.


_____
MG - Czy zwracasz uwagę na komentarze i/lub odpowiadasz na nie?
AM - Oczywiście, że zwracam. Po to też mam opcję by akceptować komentarze. Czytam wszystkie i staram się odpowiadać komuś kto zaczął dyskusję na dany temat, czegoś potrzebuje, lub zwyczajnie ma do mnie pytanie.

_____
MG - Jaki najmilszy komentarz dostałaś?
AM - Ktoś kiedyś napisał, że jestem niezwykłą osobą, trzyma kciuki za moją karierę i chce bym zawsze była szczęśliwa.. to chyba taki jeden z najpiękniejszych, który mnie wzruszył.

_____
MG - Czy spotkałaś się z krytyką? Jak ją przyjęłaś?
AM - Tak bardzo często spotykam się z krytyką. Na początku bardzo się nią przejmowałam, aczkolwiek z czasem uodporniłam się i szczerze powiedziawszy cieszę, jak ktoś napisze mi, ze np za bardzo podnoszę głowę do zdjęć, natomiast chamską krytykę w ogóle nie biorę pod uwagę. To ludzie, którzy maja problemy ze sobą, i tak naprawdę to oni sobie nie radzą. Szanuję ich, kocham moich hejterów - może to zabrzmi dziwnie, ale nie radzą sobie z czymś, tak bardzo chciałabym im pomoc. Tak bardzo chciałabym by wszyscy ludzie byli szczęśliwi.


_____
MG - W jaki sposób czytelnicy motywują Cię do pisania i czy jest Ci to potrzebne? 
AM -  Bardzo jest mi to potrzebne. Od lat walczę z niską samooceną, więc jeśli usłyszę przychylny komentarz czuje ze właśnie dziś mogę zniszczyć swoje kompleksy i pokochać sama siebie. Kocham komentarze typu, "Trzymam za ciebie kciuki" ,albo "chcę byś zawsze była szczęśliwa" "To super, ze pomagasz"

_____
MG - Gdzie szukasz pomysłów?
AM - Pomysły biorą się z mojej głowy. Mam artystyczną duszę. Nie oglądam żadnych stron o modzie, nie podpatruje pomysłów od gwiazd..ale są osoby, które obserwuje, a to zwykli ludzie przemieszczający się po mieście. W każdym drzemie coś niesamowitego, wiec i każdy z nich ma swój jedyny i niepowtarzalny styl.

_____
MG - O czym był Twój (Twoim zdaniem) najbardziej udany post?
AM -  Haha, dużo ich było. Chyba post o wypadzie na Kretę.


_____
MG - Jakie masz plany na przyszłość związane z blogowaniem?
AM - Pisać o modzie, ale trochę w innym stylu bardziej zakręconym. Zawsze pisać emocjonalnie i robić wszystko by świat nie zabił we mnie wrażliwości. Ale chciałabym tez być artystka, która przedstawia na blogu swoją muzykę.

_____
MG - Co byś zrobiła, gdyby takie blogerki, jak np. Macademian Girl, czy Margaret zaproponowały współpracę w blogowaniu?
AM - Z przyjemnością bym się zgodziła. Jestem ich fanką, kocham ich styl, jest taki inny, widać ze lubią się wyróżniać, a to właśnie najbardziej lubię w blogerkach.

_____
MG - To było ostatnie pytanie. Miło się z Toba przeprowadzało wywiad Ciesze się, że wzięłaś udział w konkursie 
AM - Ok, ok ;-) Mi tez było bardzo milo! agnes-malinowska.blogspot.com

You May Also Like

11 komentarze

 1. Bardzo ciekawe pytania i odpowiedzi :)
  Agnieszka wydaje sie byc bardzo oryginalna i pomyslowa osoba :)

  ReplyDelete
 2. zapraszam do mnie:)
  http://littleblackdressandsoon.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. <3 miły był wywiad, jutro dodam na swoim blogu :)

  ReplyDelete
 4. Obserwuje! :) zapraszam do Mnie częściej :) WWW.JAGODABLOG.BLOGSPOT.COM pozdrawim :)

  ReplyDelete
 5. O widzę u Ciebie kolejny wywiad, super jest :)
  Ładne zdjęcia Agnieszki.
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. świetny post :)
  mogłabym prosić o poklikanie? :)
  http://czillen.blogspot.com/2014/08/collage.html

  ReplyDelete
 7. bardzo ładne zdjęcia i ciekawy post :)

  Mogłabyś poklikać w linki u mnie? :) Może wzajemna obserwacja?

  Pozdrawiam
  http://sialalala96.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. miło czytało mi się wywiad :) ciekawe pytania i bardzo mądre odpowiedzi ;))

  ksiazniczkablog.blogspot.com

  ReplyDelete