Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.

Pamiętacie konkurs, który polegał an tym, że wysyłaliście mi screena, keidy mój blog miał 100 000 wyświetleń? Jeśli pamiętacie, to wiecie, że wygrała Klaudia K ;-) Wygrała post promocyjny. Oto jej notka:

Człowiek to rzeczownik
 a rzeczownikiem rządzą przypadki.

Dziś pisze do was Klaudia. Mówi to Wam pewnie nie za dużo, choć na początek jest to zawsze 'coś'. Jestem tu, bo udało mi się wygrać konkurs, który widniał tu niedawno z okazji 100 000 wyświetleń bloga, czego jeszcze raz gratuluję Miśce. Piszę akurat teraz, bo przypada nam jeszcze jedna okazja .. mianowicie świętowanie.. ekhm.. opłakiwanie końca naszego 2-miesięcznego wypoczynku. Na dniach wszystko wróci do starego monotonnego rytmu. Jednak czeka Nas wiele nowych przygód, znajomości i innych dupereli które będą poprawiać Nam humor przez najbliższe 10 miesięcy. Ale.. nie w tym dzisiaj rzecz.

Początek wakacji każdemu przyniósł wiele nowych planów. Ja swój zrealizowałam jeszcze tydzień przed zakończeniem szkoły - założyłam bloga. I otóż z niczego stało się coś, bo pusty adres internetowy napełnił się garścią moich wypocin. Myśl przewodnia.. brak myśli przewodniej. Ale udało się, mogę podsumować mogą 2-miesięczną zabawę w blogowanie. Ten przegląd w moim wykonaniu ciężko będzie nazwać jakimkolwiek podsumowaniem, jednak zawierać będzie to co najważniejsze - kolorowe obrazki :') a raczej zdjęcia, które widniały na blogu podczas tego okresu, który jest zarazem jedynym do tej pory czasem jego trwania. 

Jak pewnie zauważyliście, nie ma tu za dużo o mnie. Staram się unikać zbędnych opisów. Jednak jeśli jakkolwiek Was zaciekawiłam, nie zmuszając do niczego - zapraszam do siebie. I nie przedłużając, pozdrawiam i życzę powodzenia w realizowaniu nowych planów. Klaudię znajdziecie na: essence-of-thoughts.blogspot.com

You May Also Like

8 komentarze

 1. wolalabym zebym sama rzadzila zyciem niz przypadki :C
  dorey-doorey.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Super zdjęcia :) Gratuluję tylu wyświetleń :)

  aki-akkie.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Wydajesz sie byc bardzo ciekawa osoba :)

  ReplyDelete
 4. post jest ciekawy i zgadzamy sie z tytulem
  My dopiero zaczynamy i każdy komentarz oraz obserwacja motywują nas do dalszej pracy
  Obserwujemy

  http://sylwiaajusstyna.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Śliczny blog, no i oczywiście post. Jestem pod wrażeniem! ♥

  Zapraszam: (mam nadzieję, że odwdzięczysz się komentarzem)
  OLIWIA-BLOGG.BLOGSPOT.COM (KLIK) ♥

  ReplyDelete
 6. ostrzegam - szamponetki nie schodzą w całości ;)

  ReplyDelete
 7. Ciekawy post :)
  Wpadnę na bloga Klaudii.
  Świetne foty :)
  http://my-life-is-no-ordinary.blogspot.com/

  ReplyDelete