Merry Christmas Everybody....

Hej.!

Ładna Wielkanoc tej zimy, co nie? U Was też sypie tak, jak na święta Bożego Narodzenia nie sypało? Ja to jak wstałam, to od razu za aparat złapałam, bo czegoś takiego to w marcu jeszcze nie było. U mnie drugi dzień trwają porządki świąteczne. To znaczy... dzisiaj to już kończę. Niewiele mi zostało. Wczoraj dostałam od Brunetkoowej i Anonima kilka pomysłów na wykonanie paznokci. Z tego, co zauważyłam po adresach, niektóre wzorki się powtarzają. Ale mimo to... Wam dwoje dziękuję. ;*
Jeszcze nie miałam okazji przejrzeć tego, co mi zaproponowaliście, ale obiecuję, że tuż po napisaniu tej notki pooglądam te paznokcie i postaram się coś z tym zrobić.
A propos paznokci... wczoraj Wam pokazywałam zdjęcie z Internetu, na którym były paznokcie wykonane metodą z wykorzystaniem soli, prawda? No i wieczorem postanowiłam się w to pobawić. Porównałam to, co mi wyszło ze zdjęciem i .. no nie wiem, czy do końca o to chodziło, zobaczcie:

Czy ja wiem...? Od razu muszę się usprawiedliwić za pomalowane skórek: Był wieczór, a ja byłam zmęczona, poza tym mój czarny lakier już nie jest na chodzie jak kiedyś. ;-)

You May Also Like

8 komentarze

 1. U mnie jest odwilż, coraz mniej śniegu, więc czuję bardziej Wielkanoc. c;

  ReplyDelete
 2. Piękne są te pazurki! Według mnie dokładnie jak na zdjęciu z internetu zrobiłaś. Ja też nie mam talentu do malowania skórek, zawsze wyjeżdżam :D. Muszę sobie takie sprawić! :P
  http://modaprzemijastylpozostajex3.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. To już nie pierwszy raz. Kiedyś szłam z koszyczkiem i sypało, że ledwo drogę było widać. Także w tym roku jest odrobinę lepiej, choć i tak nie za fajnie.
  Ładne paznokcie :)

  ReplyDelete
 4. Merry Christmas i te paznokcie, od razu skojarzyło mi się z Sylwestrem xD
  A paznokcie ładne, ładne. ;D

  ReplyDelete
 5. Ej ślicznie wyszły, tak.. matowo? SUPEr
  www.cookplease.blogspot.com zapraszam na kokardki z sosem serowym!

  ReplyDelete