Hej. 


Co tam u Was? , bo u mnie jest źle. Taka ładna pogoda była u nas wczoraj aż do nocy, ale około 23 musiał spaść deszcz i pada do teraz. Jestem wkurzona, bo dziś mam jechać na konie, a jak padok jest mokry, to nie jedziemy na nim, ani w teren, tylko na halę. Nie lubię hali. Jest mała i ma ostre zakręty. Już ostatnim razem, jak byliśmy na hali spadłam dwa razy na tym samym zakręcie, tego samego dnia. Oczywiście w galopie. Wystarczy tylko trzymać kciuki, że przestanie padać do 17 i że padok jako tako wyschnie. 

Jaka jest pogoda gdzie indziej? Pewnie lepsza niż tu. Kurcze... deszcz miał tyle miejsc, tyle czasu, żeby spaść gdzie indziej, a spadł akurat teraz, akurat tu. To nie do wiary. Zawsze, kiedy jestem umówiona na konie, coś się dzieje. A żeby było jeszcze lepiej, to jadę tam rowerem. Fajnie, co..?
No nic, w takim razie daje stylizację pasująca do dzisiejszej pogody.

Nie mogłam znaleźć pasującej biżuterii, więc nie ma biżuterii.


Pokażę Wam moje ulubione bransoletki. Są takie cieniutkie i gumowe, tylko strasznie cisną.
Ale mają ładne kolorki. Mam je z BRAVO. 


 Niektóre są proste, a inne falowane. Te falowane na początku nie bardzo lubiłam, ale teraz mi się podobają. Nie jest ich dużo, dla tego zbieram je.ale nic nie przebije tej bransoletki. Moja naj naj ulubiona. 
Lubie te charmsy. Kiedyś ją zgubiłam i przez dłuuugi czas nie mogłam jej odnaleźć. Ktoś mi wówczas ukradł kilka charmsów. Ale gdy ją znalazłam, to szybko zaczęłam szukać jakiś wisiorków, które by zastąpiły tamte charmsy. Dziś wygląda to tak. 


You May Also Like

4 komentarze

 1. Mam pierścionek z taką podkową jak masz przy bransoletce ;)

  ReplyDelete
 2. fajna bransoletka :)
  współczuję i trzymam kciuki, żeby przestało padać :) u mnie niestety też taka pogoda :(

  ReplyDelete
 3. no ta ostatnia bransoletka podoba mi się najbardziej ♥ a te z BRAVO też mam :D zbierałam ale teraz za bardzo mnie uciskają i oddałam siostrze :))
  współczuje pogody. u mnie słońce świeci :D
  Zapraszam do mnie:
  http://hybrid-genesis.blogspot.com/

  ReplyDelete