Co nas nie zabije, to nas wzmocniBieganie jest od dawna jednym w moich ulubionych zainteresowań. Biegam odkąd pamiętam. Jeśli miałam czas oraz sposobność, często brałam udział w wielu zawodach czy biegach charytatywnych. Zawsze sprawiało mi to ogromną radość.
Dokładnie jutro minie równy rok, odkąd jestem użytkowniczką aplikacji Runtastic. Głównie jest to aplikacja pomagająca biegaczom, aczkolwiek jeśli jej się lepiej przyglądniemy, zauważymy, że przydać się może osobom uprawiającym różne sporty. 
Z miłą chęcią Wam przybliżę tę aplikację :)Aplikacja Runtastic jest niezwykle prosta w użytkowaniu, a tym samym dostarcza nam wszystkich informacji jakich potrzebujemy podczas wykonywania danego sportu, czyli czas, dystans, tempo czy spalone kalorie. Oczywiście to jedynie namiastka jej zdolności, gdyż po wcześniejszym zsynchronizowaniu jej z innymi aplikacjami czy tętnomierzem, możemy uzyskać jeszcze bardziej szczegółowe wyniki. Jak już wcześniej wspomniałam, Runtastic oferuje nam nie tylko obserwację naszego biegu, ale również szereg innych aktywności fizycznych, którym oddajemy się o każdej porze roku. Niżej autentyczny spis wszystkich sportów, które śledzi aplikacja. Wszystkie zrzuty ekranu pochodzą z mojego telefonu.Oprócz umiejętności i przydatności aplikacji dla mnie ważną rzeczą jest wygoda użytkowania oraz przejrzystość interfejsu. Nie mam żadnych zastrzeżeń, aplikacja włącza się błyskawicznie i niemalże natychmiast po wciśnięciu przycisku "start" rozpoczyna namierzanie i śledzenie aktywności. Jest to duży plus, ponieważ nie wyobrażam sobie, że właśnie skonczyłam rozgrzewkę, jestem gotowa do startu, ale jeszcze muszę czekać aż aplikacja się łaskawie załączy. Nie ma takiej opcji. Aplikacja śmiga aż miło, a my oszczędzamy sobie irytacji i nerwów, bo przecież sport ma być przyjemnością - nieprawdaż? :)
Okrągły rok używam aplikacji Runtastic. Ani razu mnie nie zawiodła, nawet przy pochmurnej pogodzie, czy niewielkich opadach zawsze wiedziałam, że nie zgubi ona GPS-a i zawsze mogłam być spokojna o to, że gdy skończę swój trening będę mogła śmiało odczytać poprawny wynik mojej aktywności.
Także jeżeli jesteś osobą początkującą w jakimkolwiek sporcie i chcesz znać swoje wyniki w konkretnych liczbach, albo jesteś osobą uprawiającą sport zawodowo i pragniesz znać swoje wyniki, by pilnować progresu, lub jesteś osobą kochającą rywalizację z samym sobą, to mam dobrą wiadomość - ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie! 
Bardzo mi miło, że dotrwałaś do końca. Daj znać w komentarzu co myślisz na temat mojego wpisu. A może używasz jeszcze innej aplikacji? Koniecznie daj znać w komentarzu :)


Zainteresował Cię temat i chcesz poczytać wiecej? 
SPRAWDŹ! 

You May Also Like

6 komentarze

 1. Bardzo interesująca aplikacja ;) Ja wolałabym chyba jednak kupić oddzielne urządzenie, bo pewnie zabiera dużo internetu z telefonu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Internet mam darmowy w telefonie, także niestety nie odpowiem Ci na pytanie ile transferu "zżera" apka :)

   Delete
 2. Ciężko samemu zacząć bieganie bez odpowiedniego planu. Myślę, że skorzystam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Szczerze polecam, sama kiedyś również byłam początkująca 😀

   Delete
 3. o bardzo ciekawa aplikacja, aczkolwiek nigdy wcześniej o niej nie słyszałam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Miło, że dzięki mnie już o niej wiesz :)
   A nóż się przyda w przyszłości ;)

   Delete