Whishlist for Spring

W dzisiejszych czasach niektórzy z nas coraz częściej decydują się na zakupy online. Jest to szybkie i wygodne. Siedzimy w domu, przed komputerem w ciepłym domku, pod kocykiem z herbatą w ręce, a drugą ręka 'klik' i już zakupy dokonane. Sama osobiście jestem zwolenniczką tego typu zakupów. Wyjątkowo nie lubię chodzić po sklepach :-) Tych, którzy zakochani są w zakupach na pewno cieszą niskie ceny ulubionych bluzek, sukienek czy spodni. Cheap clothing online stały się bardzo popularne głównie wśród blogerów, aczkolwiek są dostępne na szczęście dla każdego. 


Przeglądnęłam na prawdę cały asortyment FashionMia i powiem Wam szczerze, że firma faktycznie ma się czym pochwalić. Wiele świetnych kolekcji wiosna-lato oraz jesień-zima. Mam wrażenie, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ firma na prawdę trzyma poziom różnorodności ubrań i dodatków. W tym momencie najbardziej nas interesują oczywiście kolekcje wiosna-lato, także postanowiłam przybliżyć Wam nieco ich asortyment.
Na pierwszy ogień pójdą tak zwane women's blouses oraz stworzonych specjalnie dla Was kilka propozycji stylizacji wiosennych. Kiedyś używałam specjalnego programu, lub stronki internetowej, na której w łatwy sposób można było na białej "kartce" tworzyć przeróżne stylizacje ozdobione rożnymi ikonami czy napisami. Nie pamiętam już jak to się nazywało, a szkoda, ponieważ pamiętam, że miałam z tym niezłą zabawę. To było dawno, bardzo dawno temu, zaraz na samym początku istnienia mojego bloga... będzie jakieś 6 lat temu. Ach, wspomnienia :-)

Wracając na ziemię, chciałabym pokazać Wam kilka propozycji sklepu. Mi osobiście ostatnio bardzo podobają się tego typu letnie damskie koszule. Kobiece, delikatne, eleganckie. Trzeba będzie zrobić małe przewietrzenie garderoby na wiosnę i grube swetry zepchnąć w głąb szafy.
Co o nich sądzicie? Jak Wam się podoba? Wybrałybyście? Ja swojego wyboru już dokonałam. Teraz tylko wystarczy czekać... A gdy się już doczekam, to uraczę Was świeżutkim postem wraz z wiosennym outfitem. Ale na razie nic Wam nie zdradzę - niespodzianka :-)
Wszystkie wykorzystane ubrania zostały pobrane ze strony internetowej sklepu FashionMia, także śmiało możecie zaglądać do podanych linków w celu bliższego poznania ulubionych ubrań. Myślę, że warto :-)

Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach co o tym sądzicie. Czekam na Wasze opinie. :-)

You May Also Like

7 komentarze