Beginning

     Roczna przerwa, to dość długo, biorąc pod uwagę. że byłam na prawdę systematyczna w blogowaniu. Rok temu była to moja pasja. Dziś jest w dalszym ciągu. 
     Dużo się zmieniło w moim życiu przez ten miniony rok. Zdałam maturę, zdałam egzaminy zawodowe z wynikami 100% z części praktycznej, dostałam się na studia na Politykę Bezpieczeństwa i Wojskowości na kierunku Stosunki Międzykulturowe. Za sobą mam już rok. Rok pełen wrażeń, emocji, pozytywnej energii :) 
     Jestem szalenie ciekawa jakie będę miała pomysły na tematy na bloga. Aczkolwiek ogólna tematyka bloga raczej się nie zmieni. Przewaga Lifestyle, wplotę w to trochę kosmetyków, recenzji... Paznokcie pewnie znowu się zaczną ukazywać (mam lepszą wprawę do hybryd i żeli niż rok temu :D ) 
     Mam świadomość że przez ostatnie 12 miesięcy spadła mi oglądalność, a co za tym idzie również pozycjonowanie strony internetowej przez Google (zwłaszcza, że zmieniłam adres bloga), aczkolwiek będę się starała nadrobić zaległości i sprawić, aby dawni czytelnicy oraz Wy kochane Blogerki mogli sobie o mnie przypomnieć :)
     Wspomniałam wyżej, że zmieniłam adres bloga. Otóż była to konieczność. Nie, nie znudził mi się poprzedni. Niestety z powodu nieaktywności na blogu (oraz nie opłacenia przedłużenia domeny) portal ovh zawiesił moją starą domenę, a w ostateczności trafiła ona na tzw "giełdę domen". Tamten adres dalej śmiga w Internecie, natomiast podpięta jest pod niego inna strona zupełnie innej osoby. Cóż, życie, a trzeba było płacić za swoje rachunki ;D
     Dziś startuję ze świeżą głową, pełną zapału do pracy, nowym adresem bloga, oraz (jeżeli już zauważyliście) odświeżonym design'em :) Zabawa w tworzenie skryptów i kodów html dawno nie szła mi tak dobrze ;)
     Życzę wszystkim udanego wieczoru i ... do następnego postu :)

Zdjęcie zrobione telefonem Huawei p20 PRO


You May Also Like

1 komentarze

  1. Rok to sporo, faktycznie. Jednak blog to nie obowiązek a przyjemność więc bez spinki :)

    Zapraszam na nowy post, a w nim relacja z Verva Street Racing czyli niesamowitej imprezy motoryzacyjnej!♥ Pozdrawiam
    Mój blog-KLIK

    ReplyDelete