work!
Ostatnio na YT odkryłam kilka nowych filmików z ćwiczeniami, które mogłyby się Wam spodobać. Tym razem nie są to popularne ćwiczenia od Ewy Chodakowskiej czy MelB. Ale są równie skuteczne. No i co najlepsze każde ćwiczenie można wykonać bez wychodzenia z domu. Co jest bardzo wygodne!

Wczoraj wzięłam się w garść i pomyślałam, że skoro wakacje tuż tuż, należałoby ulepszyć swoje mięśnie, by w bikini wyglądać jeszcze lepiej! Wspierałam się poniższym filmikiem:
Bardzo mi się podoba to w jaki sposób zmontowany jest filmik. Po każdym ćwiczeniu mamy wyraźną przerwę z wyznaczonym czasem oraz z informacją o następnym ćwiczeniu. Możemy się więc przygotować i wystartować razem z prowadzącą. 


To jest tylko jeden filmik. Akurat wersja bez muzyki. co bardzo mi się podoba, gdyż możemy zawsze gdzieś w tle włączyć własną muzykę, swoja ulubionej przy której nam się najlepiej ćwiczy. A głos prowadzącej jest idealnie słyszany. 


Znalazłam jeszcze filmik na spalanie tłuszczu. oglądnęłam go i zamierzam dziś wypróbować! Seria takich ćwiczeń na pewno mnie przybliży do wymarzonej i wysportowanej sylwetki. Choć jestem szczupłą, to chciałabym, aby mój brzuch był choć odrobinę umięśniony. Myślę, że filmiki przygotowane specjalnie dla osób preferujących ćwiczenie w domu pomogą mi w tym. I nie tylko mi w końcu nie po to się nimi z Wami dzielę :))
Wypróbujcie je same i dajcie mi znać co o nich sądzicie :) Także jeżeli będziecie chciały znaleźć ćwiczenia na brzuch, czy ogólnie całego ciała - już wiecie gdzie również szukać!


You May Also Like

7 komentarze