just do it.

by - 12/10/2015

Grudzień, to taki miesiąc, w którym zaczyna kumulować się wszystko. Podsumowujemy miniony rok, nasze osiągnięcia, postanowienia, które osiągnęliśmy, lub mieliśmy osiągnąć. Niektórzy gdzieś już pomału zaczynają myśleć nad kolejnymi postanowieniami noworocznymi. Szczerze mówiąc, to jestem chyba po trochu w każdej z tych grup. Od miesiąca ćwiczę. Nieregularnie, ale ćwiczę :-) Kupiłam nawet twister, dzięki któremu mogę w szybki i przyjemny sposób wysmuklić mięśnie brzucha etc. Ale poza twisterem postanowiłam się rozciągać. Może gdzieś tam z tyłu głowy mam myśl "szpagat". Ale nie mam jakiś specjalnych oczekiwań co to tego, bo mam świadomość jak wygląda elastyczność mojego ciała na tę chwilę. Niemal zerowa, choć (!) nie ma tragedii :-) 
Czasem przeglądam różne zdjęcia czy strony internetowe z inspiracjami. Jedną z moich ulubionych są leginsy z prostym napisem: "JUST DO IT." A że głupi, mam zawsze szczęście - trafiły owe leginsy w moje ręce. Ciekawe, czy zmotywują mnie wystarczająco :-)

Leginsy dorwałam TUTAJ !!!Leginsy - Romwe
Twister - Allegro

You May Also Like

8 komentarze

 1. Ja ćwiczę od ponad roku, więc to postanowienie spełnione!
  Świetne te legginsy, kliknęłam! 9,83$
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. O przydatny taki twister! :D

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. bardzo fajne legginsy :)
  zapraszam, mój blog

  ReplyDelete
 4. Świetne legginsy. Trzymam kciuki za twoje postanowienia :)
  Mój blog

  ReplyDelete
 5. Ja ćwiczę trochę, ale tylko dla lepszego samopoczucia, nie oczekuję jakiś ogromnych efektów :) Chociaż nie ukrywam, że sprawia mi to przyjemność :)

  ReplyDelete
 6. Świetne legginsy!
  dusiiiak.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Lubię te legginsy!
  ania-grabowskaa.blogspot.com

  ReplyDelete