Movie

by - 10/22/2014

Hej.!

     Wczoraj rozpoczęłam współpracę z firmą moramo.pl, właśnie idzie do mnie przesyłka od nich, co? Niespodzianka ;-) Nieśli chodzi o Room Tour - bardzo mi miło, że tyle osób jest nim zainteresowanych, lecz tak jak wczoraj powiedziałam.. musicie poczekać, bo nie mam jeszcze nowych baterii do aparatu...;/

     Ciągle staram się o współpracę z firmą SheInside. W moje linki musi kliknąć 100 osób jeszcze w ciągu 9 dniu. Wczoraj, jeżeli nikt mnie nie oszukał, kliknęło z 15-20 osób, to wciąż za mało.
     W niedzielę pokazałam Wam zdjęcia. A wieczorem zrobiłam filmik, więc jak nie chciało Wam się oglądać tych zdjęć, teraz możecie zobaczyć filmik ;-)

Jeśli mogę Was prosić, klikajcie w linki SheInside. Jeśli chcecie "ponabijać" wejścia, możecie nawet po kilkanaście razy, ale z innych komputerów, bo liczy się każda nowa osoba. (inny adres IP)


You May Also Like

10 komentarze

 1. Gratuluję współpracy! Kliknęłam już w mojego laptopa, za raz postaram się jeszcze kliknąć z telefonu oraz laptopa mojej mamy (jeśli nie wzięła go do pracy). Wcześniej nie wiedziałam, że z jednego adresu IP liczy się tylko jedno wejście, zawsze klikałam jak szalona w te linki.
  Śliczne zdjęcia. Bardzo podobają mi się zdjęcia pajęczyny, twojego cienia i wisienek(?).

  Pozdrawiam Karolina (grumpyy-blog)

  ReplyDelete
 2. Ale fajny film, piękne zdjęcia <3
  dusiiiak.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Jest chyba błąd do strony z linkami ;)

  ReplyDelete
 4. Ja juz poklikalam :) trudno jest zbierać kliki mi się nie udało ale z powodu tego ze wypadło mi dużo pracy, sprobuje kiedy indziej ;)

  ReplyDelete
 5. Poklikałam :3 Zostałaś nominowana do The Versatile Blogger Award! http://my-life-is-no-ordinary.blogspot.com/2014/10/the-versatile-blogger-award.html

  ReplyDelete
 6. Gratuluję rozpoczęcia współpracy! Klikam w linki :)

  takeiteasy-a.blogspot,com

  ReplyDelete
 7. Klikłam i mam nadzieje ze uda ci sie z nimi wspolpraca :)
  http://teenluxy.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Co do współpracy o którą pytałaś, wydaje mi się, że tylko teraz, ale firma jest dosyć wymagająca i trzeba sie bardzo starać :)

  sialalala96.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. POKLIKANE MOZESZ KLIKNAC U MNIE JESLI TO NIE PROBLEM
  http://zielonoma.blogspot.it/2014/10/futerka-tak-ale-tylko-sztuczne.html

  ReplyDelete