Ostatnia dawka wspomnien :D

by - 11/29/2013

Hej.!

     Dzisiaj był chyba najlepszy dzień w szkole, jaki tylko mogłam sobie wyobrazić. Nie ma to jak kończenie lekcji o 11.15 ;-) Poszłam jeszcze do babci zanieść jej pocztówkę i mały upominek z Malagi ;-) Bardzo się ucieszyła. Dzisiaj jeszcze pójdę do prababci, a jutro do drugiej babci i dziadka ;-) 
     Nie mam w sumie żadnych planów na ten weekend. Niestety muszę siedzieć i się uczyć. W poniedziałek mam strasznie dużo popraw, sprawdzianów i kartkówek, ale dam rade. Jak zwykle z reszta ;-)
    Wczoraj dostaliście ostatnią porcję zdjęć z wymiany do Hiszpanii. Ale jeszcze dzisiaj wyskrobie dla Was kilka zdjęć, których jeszcze nie widzieliście ;-) Jutro dostaniecie filmik z z samolotu. Start i wzlot nad chmury ;-)Haha ;-) Musze w końcu pokazać Wam te zdjęcia z konkursu ;-) Zajmę się tym w niedzielę, lub w sobotę po południu ;-)

You May Also Like

8 komentarze

 1. ja bym chciała aby ciepło zwróciło

  ReplyDelete
 2. O zjadłabym tego donuta (?) *__*
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ostatnie zdj <3

  crazy-life-by-angelika.blogspot.com | zapraszam ♥ + proszę kliknij w baner sheinside na moim blogu, dla ciebie to chwila a dla mnie wielka szansa, mam czas do jutra aby zdobyć kliknięcia, może dzięki tobie uda mi się ?:) dziękuje ;*

  ReplyDelete
 4. Ale słodki ciasteczkowy donut ♥ Śliczne niebo ♥


  Zapraszam - będzie mi miło jak klikniesz w banner sheinside.com
  ZMNIKALATWIEJ.BLOGSPOT.COM

  ReplyDelete
 5. love your jacket dear^_^ you are so cute <3

  ReplyDelete