Free Time ;-)

Hej.!

     Jak Wam mija pierwszy weekend po długiej przerwie? Mi dość spokojnie ;-) Zamierzam ten czas zapełnić blogiem i pazurkami. Choć na moich paznokciach obecna jest odżywka, to przygotuję tylko kilka projektów nowych wzorków ;-) Jak mi czas pozwoli, bo muszę przeczytać lekturę. Mam na to.. pół tygodnia... ;-( Poza tym chciałam jeszcze oglądać parę filmów. Jakoś sobie ten czas zagospodaruje ;-)
     Nie wiem, czy zauważyliście.... ale na blogu pojawiło się 7 nowych piosenek. Już dawno znudziły mi się poprzednie, ale jakoś nie chciało mi się ich zmienić. Odkąd pojawił się komentarz od Anonimowego czytelnika z prośbą o zmienienie piosenek, natychmiast się za to zabrałam ;-) Jest lepiej, ponieważ muzyka nie zaczyna grać, gdy tylko wejdziesz na bloga. Żeby pineski zaczęły lecieć, musisz wcisnąć play w lewym górnym rogu. To lepsze rozwiązanie, ponieważ wiem, że pewnie słuchacie co niektórzy swoich piosenek, a gdy wchodzicie na mojego bloga, i włączają się moje piosenki, to jest wielki misz-masz ;-)


Piosenka, której zabrakło w tle, ponieważ SCM Music Player niestety nie odtwarza jej na blogu ;-(


You May Also Like

6 komentarze

 1. Bardzo lubię A light that never comes, ale mimo wszytko stare piosenki LP bardziej mi się podobają , pewnie dlatego że było więcej rocka a teraz jest więcej electro. Obserwuję i czekam na kolejne notki ;)

  ReplyDelete
 2. Świetne piosenki ;) lepiej, że trzeba nacisnąć "play" ;)

  ReplyDelete
 3. Pół tygodnia na lekture?? Powodzenia :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Hah, ja kiedyś jak włączałam Twojego bloga to właśnie zawsze mi tak wybuchały te piosenki, bo miałam głośniki na maxa ;p

  palynaaa.blogspot.be

  ReplyDelete
 5. linkin park są świetni:D

  ReplyDelete
 6. I love Linkin Park (reminds me of my high-school days) and I love your snow flakes! :**

  ReplyDelete