Free Time.. soon.

Dobry Wieczór, Kochani! 

     W tym harmiderze ledwo się pozbierałam. W szkole już wytrzymać nie mogłam. Miałam dzisiaj zły dzień. Ale jeszcze tylko jutro.. Jutro muszę iść na poprawę z fizyki. Totalnie nie łapię tego przedmiotu -,- Dzisiaj mama poszła na obowiązkowe zebranie w szkole. Jestem 100% pewna, że nie wróci wściekła. Nigdy z moich zebrań nie wraca wściekła. Mam takie szczęście, że nie podpadam nauczycielom ;-)
     Jeszcze tylko ten następny tydzień i już wolne!! Nie mogę się doczekać ferii :D Po feriach chyba znowu około trzy tygodnie chodzimy do szkoły, a potem Wielkanoc, a co za tym idzie, kolejne wolne dni ;-) Wspaniałe II półrocze :D
    Dwa dni temu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o swoich dziadkach ;-) Ja babci podarowałam ogromną bombonierkę ;-) A drugiej babci i dziadkowi wręczyłam ślicznego doniczkowego kwiatka ;-) A Wasi dziadkowie co od Was otrzymali?
     W ostatnich dniach mam większy dostęp do komputera, dlatego mam ogromną szansę i za razem nadzieję, że będę pisać do Was codziennie. A jak się remont skończy, to na 101% wrócę do starych nawyków pisania dwóch postów dziennie ;-)Ogromny bukiet kwiatów dla Babci i Dziadków ;-) Spóźnione życzenia, ale ważne, że z serca ;-)
Pozdrawiam ;*You May Also Like

15 komentarze

 1. Masz genialnego bloga, taaak miło tu u Ciebie!
  Jeżeli spodoba Ci się mój blog - zaobserwuj, wtedy ja postaram się odwdzięczyć :)
  ✿✧☽♥☆ ONCEETHOUGHT.BLOGSPOT.COM ✿✧☽♥☆

  ReplyDelete
 2. Moi dziadkowie niestety nie żyją, a dla babci zrobiłam taką paczuszkę :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. jasne! własnie o tym samym myślałam ^^ szczerze mówiąc mam już kilka możliwości, a w Sulechowie jest fajna kawiarenka, gdzie jest pyszna czekolada do picia i pyszne nie drogie ciacha^^

  ReplyDelete
  Replies
  1. Do wiosny jeszcze daleko, ale ten zlot może się udać :D Jeszcze się w tej sprawie do Ciebie odezwę ;-)

   Delete
 4. ojaa dwa posty dziennie :) ja nie wiem jak pisać dwa tygodniowo:)

  super

  ReplyDelete
 5. ja zaczynam ferie już od poniedziałku :)

  ReplyDelete
 6. ja ferie też mam od przyszłego piątku ! :)

  ReplyDelete