by - 11/26/2012

Hej.!

Ja już na szczęście po szkole. Dowiedziałam się, że jeszcze nie mam opłaconej wycieczki do Wrocławia, która będzie w środę. W TĄ ŚRODĘ!! Ale wtopa!! Jutro zapłacę.. Muszę jeszcze kupić jakieś ciastka i paluszki, czy coś... i oczywiście wezmę aparat, tak więc nie martwcie się.. będą zwariowane fotki. Nie aż tak bardzo zwariowane, bo Magdy nie będzie.. ale .. spróbuję przeżyć ten dzień.. jakoś.. 
 Ale nie będę się nudzić w autobusie, bo po całodniowym namawianiu Magdy ta zgodziła się pożyczyć mi książkę. To nie byle jaka książka.. taka fajna.. już o niej pisałam. Oby dwie ją czytamy, a ona nie idzie do szkoły podobno w środę, więc miałaby cały dzień na czytanie. Ale udało mi się i to ja mam teraz książkę.Ostatnio zaczęłam inaczej układać włosy. Nie są już w nieładzie, takie rozpuszczone, tylko plotę kłosa. Wcześniej nie umiałam, ale na szczęście mam w klasie koleżanke, która ma długie włosy i mi pozwoliła poćwiczyć. Parę razy mi się udało, więc teraz plotę sobie.. a oto jak to mniej więcej wygląda.:Ale dziś nie o tym.. to było tak przy okazji. 

Kurcze.. ten tydzień będzie nie lada wyzwaniem dla mnie. Jutro mam konkurs z angielskiego, a po jutrze godzinę przed wycieczką mam konkurs z geografii. W czwartek pewnie jakiś sprawdzian, albo coś.. no i w piątek kolejna kartkówka. Albo konkurs z biologii, bo się zapisałam, tylko nie znam jeszcze terminu. Oby mi z niczym nie kolizowało.. ;-)

Na koniec dodam jeszcze najnowsze zdjęcia i kończę..hahaha.. takie tam.. nudziło mi się...
 Do jutra ;-)

.

You May Also Like

4 komentarze