by - 11/10/2012
Hej.!

I w końcu sobota. Leniwa dziś ta sobota. Żołądek mnie boli.. -,-
Jadłam chyba za tłuste placki.. mam tylko nadzieje, że moja wątroba się na mnie nie obrazi i nie będzie mi na złość robiła.. ;-)
Kurcze.. taka ładna dziś pogoda. Jutro podobno ma padać.. -,-
A ja jutro na konie jadę. A żeby było jeszcze śmieszniej, to w poniedziałek też ma być ładnie jak dziś. Ale sobie wybrałam dzień na trening... ale i tak to przełożony trening. Miałam go mieć już dwa tygodnie temu. W rezultacie nie jeżdżę już miesiąc.. ^^ ale z własnego doświadczenia wiem, że takie dłuższe przerwy mi bardzo dobrze robią i wtedy jestem bardziej przygotowana i wypoczęta i wszystko mi idealnie wychodzi.
Jutro o 15.00. Chyba sama jadę. No, chyba, że Kaśka będzie chciała. Nie pytałam jej.. to teraz zapytam: Kaśka, jak chcesz ze mną jechać, to mów.. ;-D
Eh... daję jakiś zestaw. Żołądek mi tak nawala, ze nawet nie daje rady wysiedzieć.
Jeśli chodzi o jutro, to spoko... Zdjęcia jakieś będą. Pewnie notka będzie jakoś wieczorem, bo jak jadę tam na 15... 3 godziny w stajni, powrót... tak. Jakoś wieczorem.. może 19.
Jak by co, to na Facebook'u są powiadomienia, więc..

Jeszcze bym chciała poruszyć ostatnią rzecz. Mianowicie dziś rano dowiedziałam się, że jestem nominowana do jakieś nagrody za bloga, czy coś... Super.
You May Also Like

3 komentarze

 1. bardzo fajny zestaw:)

  ReplyDelete
 2. Mnie też brzuch boli :/
  A u mnie ladna pogoda :D


  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  ReplyDelete