Za miesiąc koniec świata!!!! - wyobraź to sobie

by - 11/21/2012

Hej.

Kurcze... ale dziś był nudny dzień. Buro, zimno na dworze, mgła.. mokro, wiatr wieje, tak głupio.. Nie mam dziś na nic ochoty. A jeszcze jutro mam sprawdzian z historii i niemieckiego. ;-/
Ale za to dziś przyszły zdjęcia klasowe. Jestem z nich zadowolona, bo wyszłam w miarę dobrze. Pytałam się niektórych koleżanek, czy mogę to opublikować, lecz zdania były podzielone. Jutro wpłacę nauczycielce zdjęcia.. zeskanuję i spróbuje wkleić tylko swoją twarz. Bez reszty klasy. A jak się inni zgodzą, to wtedy opublikuję je. 

Kurcze, dziewczyny! Tak ładnie wyszłyście na tych zdjęciach, nie rozumiem czemu Wam się nie podobają. Lepiej ode mnie wyglądacie na tej focie.!!! To była wiadomość do dziewczyn z kalsy. Mi tam się podoba i uważam, że wszyscy prócz chłopaków wyszli świetnie.! I ja z Wami jeszcze pogadam ! ;-)

No... To na dziś tyle... Wiem, że takie.. krótkie.., no ale..trudno, muszę spad i się uczyć..Aha. jeszcze Wam coś polecę. Moja przyjaciółka czyta pewną książkę. Zaraziła mnie nią. Jest super. Jestem dopiero na 16 stronie, a już akcja rwie tak, ze nawet nie wiesz kiedy lekcja minęła. Bo na lekcji czytam.
Książka nosi tytuł "Dolina Strachu" I to niesamowita kryminalna opowieść. 
Okładka wygląda tak: 


Powiem tylko, że ta kobieta na okładce to policjantka, która tropi mordercę młodych kobiet. Ten facet przebija jadącym samochodem kobietom opony w aucie, zmarznięte i zdezorientowane zabiera do siebie, gdzie opiekuje się nimi i zdobywa ich zaufanie. Później nagie zabiera do lasu, gdzie przywiązuje do drzewa i zostawia na śmierć. I ta właśnie policjantka go tropi. Zdaje sobie sprawę z tego, że jest niebezpieczny, ale pewnego dnia w zimowe popołudnie jedzie do męża i w drodze ten morderca jej przebija te opony. ale on wie, że to ta policjantka ... no i właśnie mniej więcej w tym momencie skończyłma czytać. Nie mogę się doczekać, aż Magda skończy czytać i mi podrzuci tę książke. Ciekawe co się stanie. Czy kobieta wyjdzie z tego cało? Czy ją znajdą? Czy może zginie w przeraźliwym mrozie bez krzty ubrania?

No... Może zaciekawiłam, a może nie... W każdym bądź razie jak ktoś lubi czytać kryminały, to ta książka będzie idealna...Do jutra. ;-)

You May Also Like

8 komentarze

 1. ksiażka może być naprawdę ciekawa;p

  http://sennierealny.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. ej mogłabyś udostępnić ten link na stronie bo chciałabym mieć więcej lajków na tej stronie? :D
  bardzo proszee:D

  https://www.facebook.com/WilkiemToJestMagia?ref=hl

  Magda K :D III D

  ReplyDelete
 3. Haha, faktycznie, koniec świata za miesiąc :D

  ReplyDelete
 4. Końca świata nie będzie, bo mój batonik ma ważność do 2013 :D


  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Książka wydaje się być ciekawa;)

  ReplyDelete
 6. też miałam w piątek zdjęcia klasowe. jeszcze ich nie widzieliśmy, więc strach się bać. ale nawet jeśli kijowe to i tak kupię ! xd
  a jeśli mowa o strachu, to konieć świata podobno znowu odwołali

  ReplyDelete
 7. to nie możliwe ja mam soczek do 2013 ;p

  pozdrawiam i zapraszam . dodajemy ? ;)

  ReplyDelete