by - 10/06/2012

Hej.

Sorry, że wczoraj nie mogłam nic pisać, ale nie miałam czasu. Byłam zajęta. Dziś za to mam czasu, chociaż późno piszę , jak na sobotę. Musiałam posprzątać i pokroić ziemniaki na frytki. Okropnie dłuuuga robota z tymi ziemniakami. :-p

Za tydzień jadę na konie. Postaram się, żeby były jakieś zdjęcia, chociaż nie obiecuję, bo to znów będzie niedziele i do tego 10 rano.

Wczoraj chodziłam po sklepach za jakimiś sensownymi butami na jesień. No i niby mam na oku dwie pary, z których jedna mi się tak bardziej podoba, no ale spróbuje połazić jeszcze po jakiś sklepach np. do Focusa. Ale znając życie, pewnie i tak po zejściu każdego sklepu obuwniczego w Zielonej Górze  wrócę do punktu wyjścia i kupię te, na które pierwszy raz spojrzałam w pierwszym sklepie. 
Podobnie ze szpilkami. Jak były połowinki i szukałam czegoś ładnego, to były takie przebrane te buty, a wczoraj jak weszłam do sklepu, to połowa pomieszczenia w szpilkach.

Dziś jest nawet ładna pogoda u mnie. Mam nadzieje, że tak zostanie jak najdłużej.:Podobają mi się paznokcie i te włosy. Fajna fryzura, tylko kororek za odważny. Ale fajny...


You May Also Like

3 komentarze

 1. Fajnie ;)
  zapraszam do mnie ;)

  ReplyDelete
 2. Super stylizacja <3


  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Ma piękne włosy a zwłasza gezywka <#33
  Zapraszam
  http://agulaaa12.blogspot.com/

  ReplyDelete