by - 10/26/2012

 Dziś tak trochę inaczej. Na samym początku zapuszczam kawałek Dawida Guetty i Sia - She Wolf. Super piosenka. To tak teraz ją włącz, będzie Ci się lepiej czytało..


I piąteczek!!! W końcu weekend. Nawet szybko zleciał ten tydzień. Bach i już piątek.
Rano było potwornie zimno. Mi aż para z ust leciała. Od jakiegoś czasu noszę juzż rękawiczki. Ale teraz zastanawiam się nad włożeniem cieplejszych rękawiczek i jakieś czapki. Ci, którzy nie noszą jeszcze czapek i rękawiczek, to radziłabym się nad tym zastanowić...

W środę przeszukiwałam szkoły ponadgimnazjalne, w krych ewentualnie bym chciała się ucz. Jeśli chodzi o moją przyszłość, to swoją karierę zawodową wiążę na dzień dzisiejszy z hotelem, a zawód... konsjerż. Fajnie, nie..? Jeszcze tylko muszę znaleźć odpowiednią szkołę do której pójdę.. i tak sobie szukałam i znalazłam Technikum hotelarskie w Zielonej Górze. Oczywiście całego życia nie chcę spędzić w tym mieście. Jak późnej przeglądałam ewentualne oferty pracy na stanowisko konsjerża, to znalazłam takie, na którym trzeba mieć co najmniej dwa lata stażu w tym zwodzie. Wiec sobie tak myślę... po szkole i maturze zatrudnię się w jakimś hoteliku.. przepracuję tam te kilka lat, żeby mieć staż i żeby być obcykanym w tym zawodzie, a potem wyjadę do większego miasta za pracą w większym i lepszym hotelu. To też liczy się z zarobkami, wiec dla mnie wspaniałe, choć liczę się z wieloma latami nauki języków, bo to na 100% wymagane. 

No... to się rozpisałam na ten temat.. już chyba wszystko powiedziałam... mam nadzieję, że nie zmienię zdania, bo to mi się dość często zdarza.. za często..

Dziś zaprezentuję wam kolejny zestaw zrobiony przeze mnie. Nawet lubię takie.."zestawianie ze sobą ciuszków", choć związanej z tym pracy... nie planuję.. ;-)No.. to na dziś zrobiłam taki zestaw.. mam nadzieję, że trafiłam w gusta chociaż połowy z Was.. :-D

Na koniec... taki chomiczek..


Śliczna nie..?  Bo moja.. :-D


Ten gryzoń, to Daisy. Już ją wcześniej pokazywałam i z pewnością jeszcze kiedyś będę. 

No dobra.. to ja już kończę, bo wczoraj weszło tylko 12 osób.. :-( Coś mi oglądalność spada.. Ale liczę na was, że dziś będzie przynajmniej z 200, jak za starych dobrych czasów..

Cóz.. piosenka już chyba pomału dobiega końca, wiec się z Wami żegnam..You May Also Like

7 komentarze

 1. Nawet, gdy temperatura jest na minusie trudno zobaczyć mnie w czapce, więc na razie, w październiku o jej noszeniu nie myślę. Ale ta z zestawu bardzo mi się podoba. :)

  ReplyDelete
 2. Super zdjęcia :D ♥
  Zapraszam na notkę z psem ^^
  http://best-frieend.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. ja tam nie wiąze chyba sobie przyszłości z tym co teraaz się ucze w technikum bo mnie to nie interesuje;p a co do staży to staż będziesz miała w techniukm:)
  świetna nuta:D
  zpraszam do mnie na nowy post:)

  ReplyDelete
 4. No świetna ta piosenka , też strasznie mi się podoba ;
  O jaki śliczny chomik ;D

  zapraszam do mnie :
  http://letmeloveyou1.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Śliczna, bo twoja ;D <3


  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Siemka!!!
  Też miałam chomika:P
  W jakim programie robisz zestawy ubrań?

  ReplyDelete
 7. zapraszam do odwiedzania mojego nowego bloga http://mojestyleistylizaje.blogspot.com/

  ReplyDelete