by - 10/19/2012

Hej..

"Piąteczek!!!! W końcu się doczekałam. W końcu odpocznę. W końcu zregeneruję siły!" - tak mówi każdy, a potem w poniedziałek rano wygląda jak zmora i jest zmęczony. Niby po czym? Po tym odpoczywaniu. Nie znoszę tego uczucia. Ale i tak ciesze się że jest piątek. Jest 70% szans, że się będę nudzić, jak w każdy weekend. Może sobie pójdę do Focusa, lub gdzieś tam.. ale prawdopodobnie nie będzie mi się chciało łazić. Pewnie położę tyłek przed telewizorem i będę zajadać chipsy. Tak najlepiej, tylko na w-f'ie będzie ciężko... Ojj... jak ja daawno nie ćwiczyłam na w-f'ie. Dziś mieliśmy ping-ponga, a na drugiej lekcji siatkówkę. Uwielbiam tę grę, tylko, że jak nasza klasa gra, to siatkówka przestaje być niewinną grą, a zaczyna być brutalną walka na śmierć i życie. ;-)
Tak też było i tym razem. Nie chcąco przy serwowaniu piłka mi się omsknęła z nadgarstka i grzmotła koleżankę w głowę. Kasiu, przepraszam jeszcze raz :-D, choć i tak już się nie gniewasz.. ;-)

Dziś wcześniej wróciłam ze szkoły, więc miałam czas na zrealizowanie mojego planu, który snułam już od wtorku. Mianowicie chciałam iść do parku porobić kilka zdjęć. Chodzi o to, że te zdjęcia mają nawiązywać do konkursu, który kiedyś  tam ogłosiłam.. Nie wiem.. trzy tygodnie temu? I tak tylko dwie osoby się zgłosiły, a jedna wysłała zdjęcie. I to do tego nie na temat.. koleżanka se żarty stroiła... ale dobra.. Całkiem nieźle te foty wyszły. hehe... trochę się wkurzałam, bo chciałam zrobić fotę, jak gołębie odlatują.. no wiecie o co chodzi.. no i miałam kilka prób... ganiałam za tymi ptakami z tym aparatem po całym parku, aż się menele śmiali ;-)

Suma sumarum wyszłam z tego cało i mam się czym  pochwalić..
Trochę tego jest.. jak ja zaczynam robić zdjęcia, to nie znam umiaru:Tego gołębia to chyba 10 razy goniłam   ;-p
A tu już zaczynają się złote korony:

 


I kto powiedział, że drzewa nie mogą być piękne? Te są śliczne.. a raczej ich liście.


 

 Na szczęście zdążyłam przez tym ,jak liście zaczną brzydko usychać i opadać. Zimą też postaram się o jakieś niezłe widoczki..

A tutaj na płocie zauważyłam pajęczyny, wiec zrobiłam fotkę, bo w słońcu świetnie to wygląda, choć zdaję sobie sprawę z tego, że to nijak ma się do jesieni.


A te zdjęcie przedstawia te gołębię, o których przed chwila pisałam.:
Tych gołębi było chyba ze 30, ale niestety tylko trzy udało mi się w kadrze zmieścić, ale chyba udało się..

Czyli chyba watro było poświęcić na to kilka chwil. Powiem, że całe te wyjście zajęło mi 25 minut.


P.S.: Nie ma to jak humorki i kaprysy.. -,-
 

You May Also Like

5 komentarze

 1. Najbardziej podoba mi się to - http://2.bp.blogspot.com/-A-g2xGiwR1M/UIFDlEZ-I1I/AAAAAAAACr4/9wj7k-icAwU/s640/DSCN0262.JPG zdjęcie. :)

  ReplyDelete
 2. Odpowiadam na pytanie. :D
  Też na początku miałam z tym problem, bo nie mogłam ogarnąć nowego wyglądu bloggera.
  Kiedy jesteś w "głównym menu", tam gdzie zarządzasz blogiem, masz posty, komentarze (taka lista z lewej strony) Na tej liście jest też zakładka "Strony". Wejdź w to. Wtedy masz na samym początku "Pokazuj strony jako" i wybierasz sobie karty na górze, bądź linki boczne. Potem to już z górki, klik nowa strona, nazywasz ją po swojemu i w każdej zamieszczasz co chcesz. Chyba nie muszę przypominać o zapisaniu rozmieszczenia :) Mam nadzieję, że pomogłam. Jeśli potrzebujesz bardziej szczególnego wytłumaczenia - pisz.
  Pozdrawiam :)
  http://tylkodoczytam.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Fajne zdjęcia ;D
  Gołąb słodki ;*
  Zapraszam na bloga o życiu dwóch nastolatek ^^
  http://best-frieend.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Klaudiaa ♥

  ReplyDelete
 4. Fajne zdjęcia a co do siatkówki u nas jest podobnie każdy na każdego się drze i wgl. :P

  ReplyDelete
 5. Fajne zdjęcia a co do siatkówki u nas jest podobnie każdy na każdego się drze i wgl. :P

  ReplyDelete