festival of colours

Hej.!     Dziękujemy maturzystom za te dodatkowe trzy dni wolnego :-) Jednak ten przedłużony długi weekend już dobiega końca. Jutro na 7:45 zaczynają się lekcje :/ A ja jak zwykle na ostatnią chwilę dopiero dziś przystąpię do nauki i przygotowań do lekcji :p 
Dziś chciałabym napisać troszkę o festiwalu kolorów. Być może komuś obiło się o uszy, a może ktoś z Was nawet był na takiej imprezie. Ja nigdy nie byłam, ale odkąd pamiętam zawsze chciałam uczestniczyć! Kilka tygodni temu dowiedziałam się o festiwalu, który organizowany będzie w Poznaniu. Mieszkam nawet blisko, więc pewnie bym dotarła. Ale całkiem niedawno ktoś mi powiedział, że w Zielonej Górze także się odbędzie! (Jeśli to czytasz, wpisz w komentarzu zxc) Bardzo się ucieszyłam, bo mieszkam w Zielonej Górze i mam dosłownie dwa kroki! 


O co chodzi? Co to jest Festiwal Kolorów?
Festiwal Kolorów (Festival of Colours) to coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal Kolorów w roku 2013 oraz 2014 odbył się już w takich miastach jak Katowice, Kielce, Kraków, Kraśnik, Toruń, Łódź, Lublin, Nowy Sącz, Wrocław, Warszawa. Wydarzenie wypełnia atmosfera radości, uśmiechu i wolności. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! 
Kolory Holi to nic innego jak stworzony z naturalnych składników kolorowy puder. Wybierajcie jedynie te kolory, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, a tym samym są bezpieczne dla zdrowia!  Kolory są dostępne są na stronie www.koloryholi.pl. 


Czy w Twoim mieście tez organizują festiwal kolorów? SPRAWDŹ TUTAJ
ZIELONA GÓRA - 1.08 

You May Also Like

0 komentarze