7th, 8th, 9th Letter from Bloggers

Hej.!

     Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić trzy zaległe listy w ramach Projektu Send Me Letter - Blogger Project. Jest to mój 7,8 i 9 list. :-) Na prawdę jestem mega zadowolona, że coraz więcej Blogerek interesuje się wysyłaniem listów. Uwierzcie mi, że to na prawdę niesamowita sprawa i taki 'dreszczyk', gdy czekasz na odpowiedź listu, którego pisałaś. Jedna Blogera na priv już mi to potwierdziła.. ten fakt o 'dreszczyku'. Zatem do rzeczy. 

7 list dostałam od Karoliny z bloga Everything is possible. Karolinę na prawdę musiał boleć nadgarstek, gdyż Jej list zajął aż 4 strony! Karolina jest moją rówieśniczką, zatem doskonale Ją rozumiem. Na tematy, które poruszyła w swoim liście, mam niemal identyczne zdanie. :-) Zapomniałam dodać, że list przyszedł z małej miejscowości na Podkarpaciu - Gać.
Ósmy list dostałam od Dominiki z bloga Bajeerancko. List pisany jest na pięknej papeterii. Nie spodziewałam się tak ślicznej oprawy :-) Autorką listu jest 15-letnia dziewczyna z Łodzi. Łączą nas wspólne pasje: blogowanie i jazda konna.


Dziewiąty list dostałam od Klaudii z bloga Dreamy World. Klaudia ma 24 lata i tak szczerze mówiąc, jest najstarszą Blogerką, z którą mam kontakt. :-) Sympatyczna dziewczyna. Jej bloga na prawdę znam od dłuższego czasu. Mało tego! Klaudia mieszka w Raculi. Czy Wy wiecie gdzie jest Racula? TAK! Dokładnie zaraz obok Zielonej Góry. Jak dotąd najbliżej mieszkająca i znana mi blogerka :-) 
Szczerze polecam Jej bloga, który w całości poświęcony jest Jej malutkiej córeczce ♥ 


Jeśli jest ktoś jeszcze z Was zainteresowany moim projektem Send Me Letter - Blogger Project , zapraszam Was TUTAJ. Czytając podlinkowany post zdobędziecie więcej cennych informacji na temat mojego Projektu.
Możecie również dołączyć do grupy na Facebooku:


Lub od razu skontaktować się ze mną na maila:
official_blog@wp.pl


You May Also Like

0 komentarze