~ 11th, 12th, 13th Letter from Bloggers ~


Hej.!

     Cieszycie się z weekendu? To fajnie^^ Ja weekendu nie mam :( Od wczoraj pracuję na akcji w Castoramie jako hostessa. Ale nie narzekam, lubię pracować. W końcu ktoś musi zarobić na moją imprezę :-) Jeszcze dwa tygodnie i mam ferie!
     Od wczoraj na biurku leżą kolejne dwa listy, jakie dostałam w ramach Projektu "Send Me Letter - Blogger Project". Nie mam nawet czasu by na nie dopisać, ale obiecuję, że wezmę się za nie do końca tego tygodnia. Tymczasem chciałabym Wam przedstawić moje kolejne trzy listy, które dostałam. Będzie to 11, 12 i 13 :-)


 11 list, jaki dostałam, to od Kamili z bloga blondynka-blondyna.blogspot.com. List został przepięknie wycięty ^^ To pierwszy taki list :-) Bardzo mi było miło, gdy wyjęłam go z koperty, rozwinęłam i ukazało się serduszko. Dziękuję, Kamila :-)


12 list dostałam od Martyny z bloga deathbeds19.blogspot.com. Z Martyną mam chyba najwięcej wspólnego niż z innymi Blogerkami, z którymi pisałam :-) Martyna ma 18 lat, interesuje się fotografią w trybie makro oraz photoshopem, bloguje prawie tak długo jak ja, jest w drugiej klasie Technikum.  


A 13 list dostałam od Magdy z bloga emotions-written-on-carts.blogspot.com. Był on drugą odpowiedzią na moje listy :-) W swoim liście odpowiedziała na rzeczy które ja poruszyłam w pierwszym liście oraz zadała mi pytania, na które z przyjemnością odpowiedziałam :-) 

Bardzo podoba mi się Jej podpis, zatem poprosiłam ją o autograf^^ Już wisi nad moim biurkiem razem z innymi autografami :-) 

Nie mogę doczekać się Ich odpowiedzi na moje listy^^

Jeśli jest ktoś jeszcze z Was zainteresowany moim projektem Send Me Letter - Blogger Project , zapraszam Was TUTAJ. Czytając podlinkowany post zdobędziecie więcej cennych informacji na temat mojego Projektu. 
Możecie również dołączyć do grupy na Facebooku:

Lub od razu skontaktować się ze mną na maila:

official_blog@wp.pl

You May Also Like

0 komentarze