Cześć!
Wiecie co? Chyba od dziś zaczynam regularnie ćwiczyć i może przejdę na jakąś dietkę...
Mam na myśli co jakiś czas więcej owocków, warzywek ^^

Dziś jednak skusiłam się na tę przejażdżkę. Pojechałam zaledwie 4 km w obie strony, ale i tak warto było. Czuję się świetnie. Ale samemu to nie za fajnie. Ze słuchawkami lepiej, jednak jak bym zabrała kumpelę, to inaczej. Obie byśmy pojeżdziły, co nieco schudły i brzuszek byłby ładny i udka :p  ( Magda....jeśli to czytasz, to wiedz, że już po Ciebie jadę!!! :* )

Heheh... pogadam, żeby nie było :D

Ale i tak, dziewczyny szczerze polecam, bardzo fajne.... zwłaszcza z górki, gdy nie trzeba pedałować :D
W sumie... co z tego, że zrzuciłam pzrez godzinkę... powiedzmy 300 kalorii, jak zaraz pobiegnę do Biedronki po zapiekankę, a mama już woła na deser. Kurcze, to jest jednak utrapienie, bo chcesz mieć linię, a tu... desery lodowe. I jak tu o ładny brzuszek???

Chociaż... jak macie ogródki działkowe, zawsze możecie skubnąć jakąś czereśnie, jakąś wisienkę, jakieś porzeczki, agrest... ogóreczka, pomidorka przegryść. Ale żeby nie było, że ja ciągle wcinam te chemikalia.... bardzo lubię owoce i warzywa. Zawsze jak jadę do stajni, to zabieram ze sobą 2 jabłka i 4 marchewki i podjadam.


A.. skoro juz zaczepiłam o temat stajni... jutro miałam umówioną jazdę o 17.00. Niestety dziś pojechałam ( rowerem) się wypisać. Więc nie ma co liczyc na foty :( ale następnym razem... jak najbardziej! ^^

To na zachęte...Prawda, ze pomaga....?

You May Also Like

3 komentarze

 1. hehe też od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taka wycieczka rowerowa ale nie mam niestety z kim :) Prócz mojej ukochanej muzyki z mp4 ale dobre i to ;)
  Życzę wam wytrwałości:)
  zapraszam
  http://livelove-and-donot-be-afraid-to-dream.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Hehe.. mam jutro zamiar pojechać gdzieś rowerem na jakąś wycieczkę małą. Masz bardzo fajnego bloga i ciekawie mi się czytało nową notkę. Zapraszam do mnie: http://stay-strong-witch-me.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Pomaga, pomaga.
  I dobre dla zdrowia.
  zapraszam - http://lily-evans-i-james-potter.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete