wedding

Lipiec, to piękny miesiąc. Początek wakacji, piękna pogoda... Dziś mam wenę do pisania, więc Wam po marudzę trochę :) Wszyscy mamy pełno niesamowitych planów. Niektórzy maja już od dawna zaplanowany najpiękniejszy dzień w życiu. Dzień, który zmieni wszystko. Piękny dzień, który otwiera nam nową drogę w życiu. Nową historię. Tak tak... mowa tu o ślubach, weselach. Zapewne Wam trochę daleko do tej wyjątkowej daty, no mi również. Aczkolwiek tematyka wesel jest dla mnie bardzo bliska. Choćby ze względu na mój zawód. Niby hotelarstwo, aczkolwiek organizację imprez mam w małym paluszku. Przynajmniej powinnam mieć. Mimo wszystko uwielbiam śluby i wesela. To ta magia, która czuwa w powietrzu. Wielokrotnie zastanawiałam się, czy w przyszłości mogłabym zajmować się organizacja wesel. To nie tylko dobry zysk, ale przede wszystkim ogromna odpowiedzialność. Wszystko musi być tego Dnia dopracowane. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Wszystko doskonałe i perfekcyjne. Pod koniec tego roku szkolnego oddałam do oceny projekt wesela. Było to oczywiście zadanie dla każdego, ale włożyłam w nią wiele pracy i serca. To, co znajdowało się w tym projekcie, na prawdę chciałabym kiedyś ujrzeć na swoim weselu. Piękna suknia, sztuczne ognie, konie, wykwintne dania, utalentowany i ambitny fotograf. To chyba nie tylko moje marzenia, prawda dziewczyny? :) 


Ale nie tylko to, co znajduje się na weselnym stole powinno być wyjątkowe. Myślę, że największa magia kryje się w samym miejscu. Cudowny widok? Wesele w plenerze? Zachód słońca? Jezioro? Morze? Góry? Tyle cudownych miejsc. Piękne dworki i pałace. Wyobraźcie to sobie tylko. Wymarzone wesele! A może by tak wyjechać w Bieszczady? :) A może na Mazury? A może jednak pozostać w górach i wybrać piękny dworek w Karkonoszach? Tej ostatniej propozycji przyjrzałam się dzisiaj bliżej. Z racji tego, że nigdy nie byłam w Karkonoszach. Wiele słyszałam o tym miejscu. Bardzo chętnie bym się tam wybrała. Może na przyszłe wakacje :) Wiedzieliście, że istnieje tam Dwór Korona Karkonoszy


Jedna z najładniej urządzonych sal, jakie widziałam. Choćby tworząc tamten projekt, o którym wspomniałam. Sala Weselna Dwór Korona Karkonoszy, bo tak nazywa się obiekt widoczny an zdjęciach zachwyca swym wyglądem. 
Tak wyglądające jedzenie budzi mój apetyt nawet gdy patrzę na te zdjęcia. Co o tym sądzicie?Piękne i skromne torty. Zawsze kojarzę wesela z ogromnych, wypasionych tortów, za które ludzie płacą fortunę. Jednakże małe, skromne torty wyglądają o niebo lepiej i świetnie się prezentują. Preferuję te drugie :)Plus do tego utalentowany fotograf, który traktuje swa pracę jak pasje i nie pozwoli, aby żadna magiczna chwila nie została uwieczniona. To wszystko wygląda przepięknie. A Wy jak widzicie ten wyjątkowy dzień? Mimo, że każda z nas zapewnię kilka ładnych lat ma do tego Dnia :))

You May Also Like

5 komentarze

 1. Fajne miejsce na ślub :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*
  Mogłabym Cię prosić kliknięcie w linki u mnie w nowym poście? Będę bardzo wdzięczna :)

  ReplyDelete
 2. Nic dodać, nic ująć. W pełni się zgadzam! <3

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ale cudownie

  ReplyDelete