REACHaBLOGGER

Jakiś rok temu dołączyłam do platformy REACHaBLOGGER. Zainteresowałam się nią czytając wpis na jednym z lifestylowych blogów. Co to takiego to REACHaBLOGGER? Najprościej mówiąc jest to platforma, która umożliwia zarabianie na blogu. Opowiem krótko jak to wyglądało z mojej perspektywy. Bloguję już prawie od 4 lat. Jest to moja pasja i kocham to! Bardzo chciałam, by mój blog z czasem zaczął przynosić zysk. Masz tak samo? Przeczytaj mój post. Myślę, że nie tylko Cię zainteresuje, ale również zainspiruje oraz pomoże Ci podjąć tę decyzje i spełnić marzenia. 

"REACHaBLOGGER jest plat­formą, która powstała aby uła­twić współ­pracę na linii Blo­ger – Rekla­mo­dawca."
No, ale.. z czym Wam kojarzy się zarabianie na blogu?  Z reklamami wiszącymi wszędzie i zaśmiecającymi wygląd naszej strony? Często tak. REACHaBLOGGER jest inne. Pozwala nam wybrać taką ofertę, jaka zainteresuje nie tyle nas, Blogerów, co naszych Czytelników! A to ważne! Co to oznacza? Po prostu to, że mamy tu pełną swobodę. Nikt nie narzuci nam tego, co mamy napisać, ani o czym mamy napisać. A to bardzo istotne! Przykładowo - kochasz kosmetyki, modę, urodę, taki jest tez Twój blog. Twoi czytelnicy również kochają kosmetyki, modę, urodę. Chcieliby czytać tylko o tym, przecież po to odwiedzają Twojego bloga! Zatem dlaczego miałabyś nagle brać losowe zlecenie lub być zmuszoną do napisania np. tylko o sporcie? Mijałoby się to z celem, mam rację?Po co powstał REACHaBLOGGER?

"REACHaBLOGGER jest platformą, która powstała aby maksymalnie ułatwić współpracę na linii Blo­ger – Rekla­mo­dawca. Dzięki nam każdy Rekla­mo­dawca może zna­leźć Blo­gera, który wspo­może pro­mo­wa­nie jego pro­duktu lub usługi. REACHaBLOGGER to plat­forma umoż­li­wia­jąca ofe­ro­wa­nie „wpi­sów inspi­ro­wanych”. Klient zleca Blo­gerowi wpis, a Blo­ger sam pro­du­kuje treść na swo­jego bloga inspi­ru­jąc się pro­duktem, usługą lub notką otrzy­maną od Rekla­mo­dawcy.
Za usługę rekla­mową zre­ali­zo­waną przez Blo­gera Rekla­mo­dawca uisz­cza opłatę Blo­gerowi za pośred­nic­twem plat­formy REACHaBLOGGER. Rekla­mo­dawca i Blo­ger mogą też współ­pra­co­wać bar­te­rowo. Za współ­pracę Blo­gerów i Rekla­mo­daw­ców REACHaBLOGGER pobiera opłatę."Jeżeli chodzi o samo zarabianie, nie jest to trudne. Logujesz się na platformie REACHaBLOGGER szukasz interesującego Cie tematu na wpis, zgłaszasz klientowi swą ofertę (bądź zgłaszasz swoją ofertę), następnie piszesz post, ( przecież to jest to, co robisz! )... i odbierasz wynagrodzenie. Brzmi kolorowo i przekonująco, prawda? Tak właśnie jest! Platforma jest całkowicie bezpieczna. Pieniążki gromadzisz w tak zwanym portfelu. Możesz je wypłacić już gdy masz 50 zł. Trafią one na Twoje konto. Jeżeli dobrze pamiętam, to na początku przyszłego roku dostaniesz nawet rozliczenie podatkowe. Czyli wszystko całkowicie legalne! 

Myślę, że sporo Wam wyjaśni poniższy filmik, na który zapraszam!"Na plat­for­mie jest zare­je­stro­wa­nych ponad 2 000 blo­gów. Są z nami Blo­gerzy z dużym dorob­kiem i zasię­gami oraz począt­ku­jący. Dołącz do nich. Zapra­szamy rów­nież wydaw­ców."

Ja swoją współpracę z REACHaBLOGGER rozpoczęłam rok temu, aczkolwiek od niedawna przyjmuje różne zlecenia. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Nie zawiodłam się nigdy. Nikt mnie nigdy nie oszukał. W razie jakichkolwiek problemów z transakcją, możesz zgłosić to do Administracji. Natychmiast odpowiadają! W 100% polecam i mówię to z ręką na sercu :-)

Podsumowując... Jeżeli w głowie pojawi Ci się pytanie "Jak zarobić na blogu? Bezpiecznie i legalnie?" - REACHaBLOGGER !You May Also Like

13 komentarze

 1. Bardzo ciekawa propozycja, może sama kiedyś w przyszłości skorzystam z tej platformy. Fajnie, że przedstawiłaś taką opcję zarabiania, pewnie wiele osób jeszcze o tym nie słyszało :)

  racjonalny empiryk - klik

  ReplyDelete
 2. o nie słyszałam o tej platformie :)

  ReplyDelete
 3. Nigdy o tym nie słyszałam, ale dziękuję, bo teraz już wiem co, gdzie i jak :)
  Mogłabym Cię prosić o poklikanie w linki w tym poście (sukienka i torebka)? Staram się o współpracę i byłabym wdzięczna za pomoc :)
  Zachęcam też do wspólnej obserwacji :)

  http://veronicalucy.blogspot.com/2016/03/banggood-outfit.html

  ReplyDelete
 4. Wczoraj wlasnie czytałam cos na jej temat na innym blogu.

  ReplyDelete
 5. Nie słyszałem O tym Dzięki wielkie na pewno skorzystam!

  ReplyDelete
 6. Nie słyszałem O tym Dzięki wielkie na pewno skorzystam!

  ReplyDelete
 7. Pierwsze słysze! Ciekawe nawet :D

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Nie słyszałam wcześniej o tym, ale z opisu wnioskuję, że platforma jest skierowana dla osób 18+ ? :D
  http://paulan-official-blog.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Słyszałam już kiedyś o tej platformie, ale dzięki Twojemu wpisowi wszystkie niejasności zostały rozwiązane. :-) Pozdrawiam!

  http://www.fitnesswomen.pl

  ReplyDelete
 10. Nigdy nie słyszałam o tej platformie, ale ciekawa strona :)

  blog-klik

  ReplyDelete
 11. O, jak super. Nie słyszałam nigdy o tej platformie :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. bardzo przydatny post!
  obserwuje :D
  http://borderlinemilka.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Szukałam właśnie w sieci informacji o tej platformie i trafiłam tutaj :) Mam pytanie odnośnie rozliczania się, dobrze rozumiem, że firma ta wysyła nam PIT pod koniec roku rozliczeniowego, jeśli zawrzemy jakąkolwiek transakcję poprzez serwis?

  Dzięki za odpowiedź z góry ;)

  ReplyDelete