Listy do blogerek - FINALLY!

by - 12/04/2014

Hej.!

     Pamięta ktoś z Was jeszcze mój projekt "Listy do blogerek"? Jeśli nie, to czas Wam o tym przypomnieć oraz zaprosić i zachęcić do wysyłania listów. Dziś w szkole miałam marny dzień, ale jak tylko wróciłam, w skrzynce czekała na mnie miła niespodzianka. Jedna z blogerek, do których wysłałam list odpowiedziała na niego. To na prawdę bardzo miłe :-) Szczerze Was zachęcam do wysyłania listów i brania udziału w moim projekcie :-)


A teraz krótko Wam przedstawie list, który otrzymałam :-)

Dwie strony kartki A4 obficie zapisane niebieskim długopisem. List otrzymałam od dwóch blogerek, które prowadzą wspólnego bloga. Co się okazało niestety go zawisły jakiś czas temu, aczkolwiek planują wznowienie blogowania. Za co trzymam kciuki bardzo mocno :-)Kinia i Wioleta (przez jedno t), bo tak maja na imię dziewczyny przedstawiły krótko swoje osoby, swoje zainteresowania oraz opisały nieco swój charakter. Co się okazało mamy identyczny charakter z Kinią :-)

Razem z moim listem dziewczyny dostały mały upominek, więc i ja dostałam mały upominek do dziewcząt :-) Dwie pary kolczyków i jakiś brokacik. Pewnie do paznokci.. (?)

Tak więc widzicie moi drodzy, jak wiele radości może sprawić na koniec dnia zwykła kartka A4 zapisana z dwóch storn niebieskim długopisem. Zachęcam wszystkie blogerki do brania udziału w moim projekcie. Kliknijcie w banek na pasku bocznym, zamieście baner na swoich blogach, szerzcie go i piszcie o tym projekcie. Niech zdobywa większą popularność. W końcu wysyłanie zwykłych listów zaczyna zanikać. Nie pozwólmy by do tego doszło! 


Więcej informacji gdy klikniecie w poniższy baner :-)


( KLIK )


You May Also Like

0 komentarze