AFROMENTAL

by - 11/29/2014


Hej.!

     Wczorajszego wieczoru nie zapomnę długo. A powiem więcej: nie zapomnę go nigdy. Tak jak Wam zapowiadałam od dobrych kilku tygodni... wczoraj w Zielonej Górze w Piwiarni Kawon o 19.00 odbył się koncert AFROMENTAL z okazji 10-lecia Zespołu. No i oczywiście nie mogło mnie tam zabraknąć :-) W Kawonie byłam już o 17.00. Nie trudno się domyśleć, że później stałam centralnie pod sceną.
     Uwielbiam Afromental. Słucham ich od jakiś.. 5 lat..? No, jakoś tak już będzie. Nigdy nie zawiedli mnie swoją muzyką, zawsze była najlepsza i wzbudzała u mnie pozytywną energię! 
     Wczorajszy koncert był zajebisty! Bawiłam się jak na żadnym innym koncercie! Fakt.. choć słucham chłopaków już tyle lat, to był mój pierwszy koncert, mimo iż w Zielonej Górze byli kilka razy. Ale jestem pewna, że na tym wczorajszym koncercie się nie skończy! 

Rzucali ręcznikami po koncercie... hehe prawie jeden złapałam. To znaczy ja go złapałam, tylko jakaś laska mi go siłą wyrwała... słabo ;/

Po koncercie czekaliśmy jakieś... 40 minut. Chłopaki po kolei wychodzili i można było z nimi zrobić zdjęcia, zdobyć autograf, a nawet porozmawiać. Zupełnie, jakby nigdzie im się nie spieszyło. Co mi się bardzo podobało. 


Autografy. Podpisane, żebyście wiedzieli który od kogo :-)
 Dziamas


 Wozzo


 
 Baron


 Lajan


 Torres


 Śniady


I jeszcze raz Torres


hehe.. mam Wam Ich wszystkich podpisać, czy sami wiecie kto jest kim? :-)Niestety nie doczekałam się Tomsona ;/ Nie wychodził przez dłuższy czas, więc poszłyśmy pod samochód, ale Go tam też nie było. Nie wróciłyśmy się do Kawonu później. Ale nic straconego. Nadrobię to na innym koncercie Afromental :-)


 Zapraszam Was jeszcze do obejrzenia najnowszego klipu do utworu Mental House. ZAJEBISTE!! 

Chłopaki.. jeszcze kilka skromnych słów z mojej strony...
To, że było zajebiście i mi się strasznie podobało, to wiecie. Ale ten koncert uważam za swój prezent na 18 urodziny. Bawiłam się zajebiście i nie zapomnę tego wieczoru do końca życia. 

Moje najlepsze życzenia z okazji Waszych 10 latek i niechaj będzie 20-lecie i 30-lecie i 40-lecie. I 50-lecie też. Nawet jako 80 latki będziecie rozwalać system ;* 

Dziękuję za wszystkie autografy i pozdrówcie Tomsona, którego nie udało mi się spotkać :-)


You May Also Like

0 komentarze