Gdzie jeszcze..?

by - 10/07/2014

Hej.!

     Jest mój blog.. tu mnie widzicie. Widzicie moje posty.. moje słowa, zdjęcia, myśli, emocje itd.. Długo by wymieniać ;-) Jest też wtyczka na Fan Page bloga na Facebooku ;-) Ale czy ktoś kiedyś zastanawiał się, gdzie jeszcze można mnie znaleźć w sieci? Zapewne wiele blogerek chciałoby mieć ze sobą kontakt nie tylko między blogami, ale również i na Instagramie, Facebooku, czy Twitterze. Z mojej strony mogę Wam to ułatwić ;-)
     Mam już prywatny kontakt z czterema blogerkami.. dlaczego by nie powiększyć tego grona? ;-) Z kim mam kontakt prywatnie, lub na innych portalach społecznościowych? Eliza Zdybel, Izabela F, Agnes Malinowska, Wyimaginowanaaa... Kto chce dołączyć do tego grona? Oto kilka stron, na których mnie znajdziecie:


FanPage bloga na Facebooku
  
Prywatnie: Miśka Grabowska
Instagram: @miskagrabowskaTwitter: @miskagrabowska

Jeśli zaobserwujesz na Instagramie, Twitterze, lub dodasz mnie do znajomych na Facebooku, poinformuj, że jesteś blogerką, żebym wiedziała zapamiętała ;-)


Mam nadzieję, że będzie nas jak najwięcej.Takie znajomości się przydadzą, tym bardziej, że już niedługo razem z Elizą planujemy coś na prawdę wielkiego.

You May Also Like

8 komentarze

 1. Jak dostane się do twittera zaobserwuje :) insta nie mam, dzieki za wyróżnienie
  www.agnes-malinowska.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam te wszystkie portale ! Pozdrawiam http://gabigabrysia.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Ja takich kontaktów nie mam chyba z żadną blogerką ;/

  Mój Blog - klik!

  ReplyDelete
 4. Ja jeszcze do tego używam snapchata :D

  http://byagata1.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. ja mam tylko twittera i facebooka :)

  ReplyDelete
 6. hej, nominowałam Cię do zabawy 'liebster blog award', szczegóły u mnie w notce:) jeżeli się zdecydujesz na zabawę napisz mi to w komentarzu;) buziaki

  ReplyDelete