ForRest ;-)

Hej.!

     Jestem dziś mega szczęśliwa! Pomimo porażki z hotelem Dana, kiedy okazało się, że nie szukają pracowników na lato, dostałyśmy wraz z Olą i Anią zatrudnienie w Hotelu ForRest w Zielonej Górze. Pracować będziemy jako kelnerki. Zarobki całkiem niezłe, bo 8zł/h. :D Prace zaczynamy już od jutra!!! Strasznie się cieszę. Z dojazdem do hotelu na szczęście nie jest źle. Autobus spod domu niemal pod sam hotel. 
     Od razu wrzucili nas na głęboką wodę, ponieważ jutro jest wesele! I musimy obsłużyć 45 gości :D 

Oto ten hotel:Nasze miejsce pracy - restauracja :D Bardzo się ciesze. trzymajcie kciuki za nas wszystkie :DYou May Also Like

9 komentarze

 1. Gratuluję i trzymam kciuki za sukces Twój i Twoich koleżanek. ;)
  Pozdrawiam! ;)

  ReplyDelete
 2. gratuluję i trzymam kciuki! :) elegancko tam :)

  ReplyDelete
 3. Długo pracowałam w różnych restauracjach i powiem ci, że... łał. Ja najwięcej zarabiałm 7 zł na godzinę. No, chyba, że to 8 jest brutto, a nie netto.
  Szczerze? Nogi wam wejdą w tyłek i wam się odechce XD. Wesela to najgorsze imprezy do obsługiwania. Kiedyś pracowałam na weselu od 18 do 8 rano i płakałam z bólu nóg - pomijając to, że momentalnie rozłożyła mnie choroba (to były praktyki i robiliśmy za tanią siłę roboczą, bo nic nam nie dali za to). Dlatego mam złe wspomnienia. Ale jak są normalne godziny i nie każą pracować ponad siłę - to pewnie, czemu nie! Też i w takim miejscu byłam ^__^.
  Życzę wam powodzenia i obyście się nie zawiodły <3

  ReplyDelete
 4. O super, gratulację :)
  http://mybeautifuleveryday.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Gratulacje! :) Zawsze to fajnie zarobić przez wakacje, ja też zamierzam popracować :D http://alexbloggerka.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. trzymam za ciebie kciuki! :)
  noi oczywiście gratulacje

  ReplyDelete
 7. matko! ciesz się, żę z Daną nie wypaliło. Moje znajome miały w tamtym roku tam praktyki... niby wszystko pięknie ładnie ale miały taki wycisk że wracały z płaczem do domu bo nie dawały rady! :) Pamiętaj że żadna praca nie hańbi a pracując nawet za te 8/h to jest niesamowicie, zwłaszcza że nadal jesteś uczennica:)

  ReplyDelete